Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Sportolók, testépítők, szakért...

Sportolók, testépítők, szakértők, megcsíphetnek a teszten?

Figyelt kérdés
Szóval, versenyszinten evezek, és nyáron, egész pontosan augusztusban lesz világbajnokság, ahova minden esély meg van, hogy kijussak. Két hete kezdtem szedni egy HGH Night - Activ Lab néven futó növekedési hormonszint növelőt és alvásminőség javítót, de a szokásos adag(60 tabletta) felét szedem, azaz 30 tabiból gazdálkodok, edzésnapokon három, sima napokon két tabletta elalvás előtt. Az antidopping oldalon GH nevű növekedési hormon fel van tüntetve, mint tiltott szer. Van esély rá, hogy megcsípjenek ezzel, ha ezt folytatom tovább? Doppingnak számít? Segítsetek!!
2011. jan. 30. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Világbajnokságon szerintem mindenki doppingol(sajnos).Aki nem,az nem is ér el semmit.Mert,ha nem szedi az anyagot,akkor megveri egy másik,aki igen.... Ilyen a világ.
2011. jan. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nincs arra pénz,hogy mindenkit teszteljenek,kb 20 az 1-hez az esélyed,hogy megcsípnek.

Egyébként meg amit szedsz legálisan kapható tápkieg,uh nem minősül tiltott szernek.

2011. jan. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

növekedési hormonnövvelő nincs. Átb@sztak. A GH bizony doppinglistás cucc, de ne félj, tuti nincs GH abban amit vettél, mert a GH baromidrága, ahhoz, hogy mutassa a hatását, több milliót kell a szerre költeni. 1iu kb 2000ft, és napi 4-8 iu az adag. és legalább fél évig kell szedni... Rád bízom a számolást.


Doppingteszten fent akadhatsz e vele? simán. GH nincs benne, de lehetséges, hogy van benne valami szemét vegyület ami + lesz.


[link]


összetétele:

GABA: ez egy neurotranszmitter, gátló funkcióval. emésztőrendszeren keresztül nem szívódik fel. Szal parasztvakítás.

Arginin, és lizin: aminosavak. a kajálásoddal kb 50x annyi arginint és lizint viszel be, mint ebből a tablettából.

2011. jan. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2011. jan. 30. 17:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Vérből tuti nem , ha időben abbahagyod.
2011. jan. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Áhh, hogy miért szed az összes evezős mindenféle szart. Bíró Márk, nem kéne kokszolnod. Egy ifi vb-nek úgysincs tétje. Azt szedd, amit a Magyar Evezős Szövetség biztosít. Az ilyen jellegű önálló kísérletezgetések úgysem vezetnek tartós eredményhez. Lehet, hogy kijutsz, jobb esetbe húzol egy döntőt, és akkor mi van? megéri? pénzkidobás. Nem most kell jól tolni, hanem felnőttbe. Sok sikert!
2011. febr. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudod, mi az a ginecomastia?

Szeretnél egyet-kettőt? Fontold meg jól, mit szedsz be, nehogy aztán bitch-tits -ed legyen! Nekem sajnos elkezdett kialakulni, pedig nem is szedtem semmit. Ha szerencsém van, talán (talán!) magától elmúlik, de már 1 éve tart :(

[Mivel csak a mirigyállomány nagyobbodott meg, nem látszik, de én tudom h ottvan, és már ez is rettentően zavar.]

2011. febr. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!