Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek a forma1 vagy a...

Szerintetek a forma1 vagy a hegymászás a keményebb sport?

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 11:22
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
0%
forma 1, mer csak 24 f1 pilóta van, hegymászó meg kismillió
2011. febr. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a logikát..... Nehogy már össze akarjátok hasonlítani a kettőt.Hol hagytátok az agyatokat?Hasonlítsd már össze a sz@rást a műizület gyártással.Hűű,a sz@rás nem kemény,mert mindenki sz@rik.De a műizület gyártás az tuti hardcore,mert kevesen csinálják.
2011. febr. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Definiáld mit értesz kemény alatt
2011. febr. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Köszönöm, Kedves Második Válaszoló, már ezért a szövegért megérte ma felkelni! :D:D:D

Teljesen egyetértek Veled, én is csakis hasonlót mondhatnék.

2011. febr. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem tudtam napirendre térni efölött...ez jött hirtelen. :)
2011. febr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek. Viszont komolyan, ez akkora szöveg volt, hogy öt percig vertem az asztalt a röhögéstől, miután elolvastam, szóval tényleg köszönöm! :D
2011. febr. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

hallod te stomp magyarázd már el h hol a vicc, mert nem értem. pedig többször is elolvastam, de nincs meg, lehet h törölték... :S

amugy egy haverommal ezen vitatkoztunk, gondoltam megnézem h mások hogy vélekednek de itt retardáltak vannak ugyh elbtam.

2011. febr. 7. 17:33
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Mi vagyunk retardáltak,mikor te és a barátaid ilyen értelmetlen hülyeségeken elmélkedtek?Az írásodról nem is beszélve.Ha ilyen szinten buta vagy,hogy ennyire nem veszed magad észre,akkor inkább maradj csendben....
2011. febr. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Rég szólítottak a vezetéknevemen, bocsánat, de elszoktam tőle...

Ez nem vicc. A vicc egy kitalált szituáció, ami csattanóval zárul. A második válasz egy nagyon érzékletes hasonlat volt arra, hogyan vélekedik a válaszadó a kérdésed színvonaláról, és ez a hasonlat annyira találóra és ötletesre sikerült, hogy nevetésre kényszerített.

Így talán már érted a megjegyzéseimet.

2011. febr. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Én azt hittem, hogy ez egy olyan oldal, ahol anoním emberek kérdéseket tesznek fel, mert esetleg nem tudnak valamit, vagy érdekli mások véleménye, és erre szintén anoním emberek normális választ adnak és nem arra keresik a lehetőségeket, hogy most valami hú de szellemeset írjak, hogy valami másik hülye, aki erre vevő azt válaszolja, hogy mekkora arc vagy haver. Ettől megjön az önbizalma és már eggyel lejjebb gombolja az ingjét, ha utcára megy.
2011. febr. 7. 21:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!