Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mennyi pénzt adnátok az...

Mennyi pénzt adnátok az edzőtöknek (kiváncsi vagyok)?

Figyelt kérdés
HA van egy küzdősportverseny és ott lehet pénzt nyerni akkor te ebből a pénzből(ha megnyernéd) mennyit adnál az edződnek.Szerinted joggal várja el h adjál?Szerinted mindképen kell adni?Kinek mi a véleménye erről.Előre is köszi a válaszotokat.
2011. febr. 28. 21:40
1 2
 1/14 Egyszerű huszonéves válasza:
Szerintem az edző megkapta a pénzét mikor kitanított Téged.
2011. febr. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!Más is irhat még.Amúgy azért kérdeztem mert vannak olyan edzők akik majdnemhogy elvárnák ezt egy ilyen esetben.Én amúgy adnék valamennyit,de nem adnám oda a felét az tuti és van tényleg aki elvárná,ezért kérdeztem.
2011. febr. 28. 21:59
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez már a nevezéskor el van döntve, edző nélkül vagy csapat nélkül meg szerintem nem nagyon lehet hivatalosan versenyezni.
2011. febr. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Van sok dolog ellene és mellette is h adjon e az ember pénzt.A nevezést a szponzor fizeti nem az edző.Viszont úgy vagyok vele h az edzővel megy az ember versenyre és ő nevezi be és ő áll mögötted azaz segít,ezért is gondoltam hogy valamit illik adni,az más tészta hogy jár e.
2011. febr. 28. 22:32
 5/14 anonim ***** válasza:

komoly.

ha lesz időd leírnád hogy megy egy ilyen verseny?

hivatalos formákat sohasem követtem harcművészetben, de egy verseny erejéig vissza tudnám fogni magam, és jó lenne profikkal gyakorolni, tétre.

amúgy én úgy adnék, ahogy azt ELŐRE megbeszéljük. de amúgy fizetsz a képzésért, a díj a tied szerintem. egyetemi tanáraimnak sem adnék minden évben különdíjat a fizetésem után :)

várom a válaszod, köszi!

2011. febr. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam hogy jobb előre letisztázni.Ha nem kérne semmit én akkor is adnék valamennyit mivel nekem is "künnyen jött pénz" nem a fizumbol adok neki hanem a nyereményemből és azért valahol ő tanitott és sokat köszönhetek neki,viszont nem várnám el a helyébe az tuti és nem atrtanám korrektnek ha ő szabná meg vagy kérné.Mire vagy kiváncsi pontosan?(Kick boxozom amúgy 17 éve!)
2011. febr. 28. 22:55
 7/14 anonim ***** válasza:

harcművészetekkel foglalkozom, hát egy ideje már.. nem számolja az ember, csak telnek a napok, az edzések :)

nem vagyok egyesület tagja, semmi ilyesmi.

arra lennék kíváncsi, ha lemennék hozzátok, megismerném a szabályrendszereteket stb, milyen módja lenne egy versenyre kikerülésnek?

ehhez mennyit kell bizonyítani, mi a hivatalos mód, ilyesmi érdekelne. és nagyon köszönöm hogy írsz!

2011. febr. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nálunk ha valaki bejön edzésre szivesen fogadjuk(remélem ez mindehol így van).Hozzánk is szoktak jönni olyanok akik másik harcművészetekkel foglalkoznak és kiprobálják,viszont arra nem emlékszem h azok versenyezni akartak volna.Mindegy!

A lényeg h ha van megfelelő sportorvosid,kondiciod és akarsz menni cersenyre igazábol szerintem mehetsz.Mivel abban a sportágban még nincs fokozatod így valószinű hogy nagybb versenyeket egyenlőre nem vehetnél részt,de azért elég sok jó verseny van amire ellehet menni amúgy is.Ha látják benne hogy ügyes vagy meg akarsz akkor meg aránylag hamar levizsgázhatsz,a legtöbb helyen tuti van fél évente vizsga.Kell érvényes sportorvosi vizsgálat és hajrá!Vannak helyek ahol vannak szponzorok igy ingyen is mehetsz versenyezni,de van klub ahol például bele kell adnod neked is önerőt.Vannak olyan edzők akik elkérik a nevezési dijat és ha megnyered a versenyt visszakapod(amolyan ösztönzés).

[link]

2011. márc. 1. 11:18
 9/14 anonim ***** válasza:
Nagyon koszonom!
2011. márc. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

hát szerintem nem várhatja el, hogy adj neki, viszont én is adnék neki, mert azért csak megérdemli, főleg ha rendes.


Mondjuk egy 10-15%-ot

2011. márc. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!