Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mit kell tennem, ha zsoké...

Mit kell tennem, ha zsoké szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
10 éve lovagolok, a lovastudással nincs gond , csak tudni szeretném , hogy mi ennek a menete
2011. jún. 7. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:
egyszerű,járjál gyakran lovasiskolákba,minden nyáron van,vagy kiírásokat olvasol lovasversenyekről.Ha jól tudom kellene egy papír arról,hogy tudsz lovagolni.Ha mást nem egy lovasiskola vezetője írhat ajánlólevelet efelől.És ha eljársz versenyekre stb... akkor valaki úgyis észrevesz téged és befuthatsz.
2011. jún. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Vegyél egy lovat és lovagolj. tanulj meg és akkor zsoké leszel!
2011. jún. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Sziasztok!

Én már négy éve lovagolok és most hirtelen jött egy ötlet, hogy zsoké akarok lenni. Utánanéztem és tudom mit jelenet az egész és tiszbán vagyok sok dologgal. 150 cm és 44 kg körül vagyok. Ha mondjuk elmegyek az Alagonba vagy a Kincsem parkba akkor megyek az istállóhoz kérdezősködni vagy mit kell tennem? Nem fognak egy melegebb éghajlatra elküldeni, hogy hagyjam őket békén és oldjam meg máshogy? Van itt valaki aki valóban zsoké? Mert jól jönne egy két jó tanács :)

2011. jún. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!