Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem vagyok eleg agressziv,...

Tyler913 kérdése:

Nem vagyok eleg agressziv, ezen segitene valamilyen legalis szer?

Figyelt kérdés
23 eves srac vagyok,es nehezsegeim vannak azzal,hogy kelloen agressziv es ramenos legyek edzesen,meccsen,de egyeb eletszituaciokban is.Nem lehet,hogy alacsony a tesztoszteronszintem?Kivancsi vagyok,hogy valamilyen tapkieg (pl. Anodrol,Testopump) okozna-e pozitiv valtozast.Kerem,olyanok valaszoljanak,akiknek van szemelyes tapasztalatuk,vagy ertenek hozza.Ja,es meg valami: elofordulhatnak mellekhatasok pl. legalis tesztofokozok hasznalata eseten? (tulzott szornovekedes,hajhullas,noimelluseg,stb.)
2011. okt. 27. 10:04
1 2
 1/19 dirtboy ***** válasza:
nem segítenének ezek,és hatásuk egyébként is elég kevés nem még 23éves korban.
2011. okt. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

pontosan mit is értesz agresszivitás alatt?

gondolom nem azt, hogy meccsen előkapsz egy kést, és ledöföd az ellenfeled, mert ez nem agresszivitás lenne, inkább idiótaság. vagy brutalitás.


talán legtöbbet az érné, ha elgondolkodnál rajta mit akarsz. alapvetően az emberi társadalomban agresszióval szerintem csak bizonyos esetekben lehet eredményt elérni, én úgy vagyok vele, ha valaki "agressziózik" akkor egyrészt nem érdekel (ez esetben én magam sem vagyok erőszakos, és?) másik esetben nagyon idegesít, és gyomron vágom, akkor elhallgat amíg összeesik. így persze agresszívan viselkedtem, de valljuk be, egy pár perc csöndön kívül nem biztos, hogy bármit elértem vele.

tehát szerintem maradj higgadt, ne agresszióval oldd meg a dolgokat (edzésen sem) hanem gyorsaságból, technikából. ha olyan a stílusod ahol támadni kéne mint a tank, akkor gyere inkább Wudangozni. mi ölni is tanulunk persze, de higgadtan, nem falhoz szorítva a 2X akkora ellent, erőből, hanem lehetőleg kimozgás után mondjuk torkon könyökölve, ez igen jó (hatékony). és persze csak egy példa..

2011. okt. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem arrol van szo persze,hogy olni akarnek:) Amikor azt mondom,agresszio,nem mukemenykedesre meg pattogasra gondolok,hanem hogy egeszseges modon hajtos es ramenos legyek,ne engedjem magam elnyomni (kosarazom),stb.Jelenleg neha ugy erzem,tul "puha" vagyok.Persze tudom,hogy ez lelki dolog is,igyekszem is valtozni,de gondoltam az alacsony tesztoszint is bejatszhat,es akkor azon segithetne esetleg valami cucc.
2011. okt. 27. 10:55
 4/19 anonim ***** válasza:

a feltevésed jogos, de mint látod az 1. választ, a tesztófokozók ezen nem nagyon változtatnak.

és szerintem is csak a te fejedben dől ez el.

amúgy normális embernél az agresszió erős kontroll alatt van, a mindennapokban nem jön elő. én nem kosarazom, mert biztos nem lökdösődnék olyanokkal egy labdáért, akiket tudom hogy 2 másodperc alatt földre terítenék.. tulajdonképpen én kicsit mindig vigyázva játszottam ilyen sportokat (ha be kellett állni..) mert én ismertem milyen sérülések lehetnek ha két ember összecsap, és nem feltétlen akartam hogy lesérüljenek körülöttem. a lágy, engedékeny stílus pedig lehet hogy te most nem így érzed, de sokszor brutálisabb mint az agresszíven előre törő. lehet mondjuk kosarazáskor mégis az utóbbi a nyerő, de ehhez magadban kell eldönteni, hogy ilyen leszel, nem is hiszem, hogy valami "segédanyag" sokat segíthetne :/

2011. okt. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

A fa.szt!

En tudom mirol beszel a kerdezo, altalanosban halomra vertem az embereket, most meg semmi, total kerulom a konfliktusokat.

Engem is zavar hiszen akkor volt tekintelyem, nemkotekedett velem senki meg hamarabb meg tudtam gyozni az embereket.

Szal ez az acel fele duma baromsag,hidd el valakit egyszer szajba versz utana rad se mer majd nezni.

Persze nem szabad vele visszaelni, de sok esetben hasznos.

2011. okt. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ertem,koszonom:)
2011. okt. 27. 11:05
 7/19 anonim ***** válasza:

nem kötekedésnek írom, de az ilyen kis agresszívok iránt érzek egyedül egy kis erőszak féle vágyódást, akiknek semmi erejük, de időnként mernek ütögetni.. valamiért jólesne falba veregetni 1-1 ilyen fejét, bár tudom ez semmin nem segítene :D


amúgy komolyabbra fordítva a szót: tényleg ez a fontos? tekintély, hogy tartsanak az embertől? minek? ha erős vagy, akkor úgyis majdnem bárkit bármikor kicsinálnál, miért jó ezt mindenki tudtára hozni? arról nem is beszélve, hogy ha nagykorú vagy, és valakit állon vágsz, tudod van egy olyan végrehajtói szerv, hogy rendőrség. szerintem semmi értelme az erőszakot békeidőben gyakorolni.. lesz elég alkalom majd ha eljön valami forradalom.. és nem hiszem hogy akkor is majd ennyire vágyni fogjátok az erőszakot..

2011. okt. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem tekintélyed volt, hanem egyszerűen féltek tőled a kettő között nagy különbség van. Az agresszivitást okosan kell tudni alkalmazni néha jól jön néha rosszul. De ha felismerted, hogy szükség van rá akkor használni kell akkor is, ha belül teljes nyugalom honol. Persze ezalatt nem az értelmetlen szájba veréseket értem, mert az legtöbbször nem vezet igazi eredményhez.
2011. okt. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
megint nagyon jól írtál! :)
2011. okt. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nem neveznem magam kalimpalonak. 7eves koromtol ket evig karateztam, mert olyan betegsegem volt ami miatt mindig csufoltak es anyamek beadtak, mert tudtak, h ez az egyetlen megoldas, h kussoljon mindenki.

Aztan kialakult, h nem csufoltak, mert tudtak, h megpofozom oket.Aztan kozepsuliban ue. Akkor boxolni kezdtem el es lassan megint befejeztek a csufolast.

Most meg mar valahogy nem erdekel, bar neha zavar, de nem fajul tettlegessegig.

Egyebkent kosaraztam, hidd el, h a szabalyok tiltasa ellenere van testi kontaktus.

2011. okt. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!