Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerinted ki a legjobb 10 F1...

Szerinted ki a legjobb 10 F1 es pilóta?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 15:53
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
45%
Azért vicc hogy szerinted Puttony a legjobb...
2013. szept. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Most:

1.Alonso

2.Hamilton

3.Vettel

4.Raikönen

5.Button

6.Rosberg

7.Grosjean

8.Hülkenberg

9.Maldonaldo

10. Bottas

2013. dec. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim válasza:

Szerintem most:

1. Hamilton

2. Bottas

3. Grosjean

4. Alonso

5. Max Verstappen

6. Massa

7. Kvyat

8. Ricciardo

9. Maldonaldo és Hülkenberg

10. Vettel

2015. aug. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

42-es. Most ez komoly? Oké, utálod Vettelt. De top 5 minimum ezen a listán. Azt a Maldonaldot én nem tudom értékelni aki eddig 4 futamon ment körbe az évben. És a teljesítménye sem valami kielégítő.. Hülkenberg szintekkel jobb. Grosjean ok, elmegy, egy jónak nevezhető pilóta, de ennél nem több, és a 3.??? Ricciardo sem mutat olyan formát hogy pl Vettel vagy akár Hülkenberg elé kerüljön ezen a listán. Bottas 2.? Oké, ő egy jó pilóta. Massánál sokkal, de SOKKAL jobb. Massa egy teljesen átlagos versenyző. Bottas jó. De Bottas a 2? Top 5-6 inkább a reális. Az 1. Hamilton mondjuk oké, idén kb nincsen riválisa, Rosberg nem top pilóta, egyedül a Ferrari van a közelében, bár egyénileg Alonso-t még mindig szintekkel jobbnak tartom, és talán Vettel is stabilabb, összetetteb pilóta.. Kvyatot Ricciardo elé rakni? Szerintem is jó pilóta, pozitív meglepetés, és nem is marad el sokkal az ausztrál mögött, de kis különbség is különbség. Verstappen egy nagyon nagy megleptés, egy jó pilóta, aki folyamatosan fejlődni fog. De nem az 5. ezen a listán. Vettel, Ricciardo, Hülkenberg, és talán Massa is jobb nála még. Aztán Button-t kihagyni a listából.. Nem egy igazi top pilóta, de egy nagyon jó pilóta. Top 6-7 körülre tenném.


Szerintem idén top 10:


1. Hamilton

2. Vettel

3. Alonso (autó miatt)

4. Rosberg (autó miatt)

5. Button

6. Ricciardo

7. Bottas

8. Verstappen

9. Grosjean

10. Kvyat

2015. aug. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:

Kedves utolsó :)


Az én indoklásom a te topodról a következő:

Hamiltonban eggyetértünk,Vettelben nem hiszen csak akkor jó ha jól megy a szekere, nézd meg a tavalyi évad összesítését(pontjait)...

Nem értem Alonsó mellé miért írtad oda azt hogy autó miatt, hiszen jó pilóta(de nem a legjobb)...

Rosberg az autóval jól megy de kiváncsi lennék hogy mit kezdene egy másik csapatnál, szerintem nem nagy durranás lenne.

Button teljesítménye évekkel ezelőtt még kiváló volt de mára pl. egy Hamilton mellet ha (tegyükfel)hami 100 pontot szerezne akkor Button 50 et max. Ricciardot én 1-2 hellyel azért hátrasorolnám, Max szerintem sokkal jobb lesz nálla...Bottas 7. ? Ő az egyik legnagyobb tehetség csak egy Mercedes vagy egy Ferrari csapat kéne neki.

Verstappen még csodákra lesz képes...

Grosjeant kár hátra sorolni... Emlékezzünk 2 évvel ezelőtt mikor kapott egy jobb autót mire volt képes.. Ő is megérdemelne egy Ferrari ülést... Szerintem a dobogó 3 fokát megérdemli a tehetsége alapján simán :)

És végül szerintem Kvyat még lehet dobogós pilóta (pár év mulva)...

Kb ez az én véleményem :)

2015. aug. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Ööm. Mondjuk hogy nincs mindenben egyetértés. De Bottas igen, egy tehetség. Még mindig.
2015. aug. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Vettelnek pedig eddig kb EGY rossz éve volt.
2015. aug. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!