Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Alonso és Kubica egy csapatban?

Alonso és Kubica egy csapatban?

Figyelt kérdés

2013-ban nagy valószínűséggel Kubica a Ferrarival kezdi meg az idényt. Mi a véleményetek? Alonso és Kubica jó barátok? Kubica jó lenne a ferrariban?



Én véleményem szerint remek páros lenne. Igaz Kubica már a kezdetektől fogva a kedvencem, de amit csinált 2008-ban holtversenyben lett 4. Raikkönen-nel (3. lett) a VBn az azért nagy teljesítmény egy BMW-vel. Ő mindent ki hozott a BMW/Renault-ból amit csak lehetett. Hatalmas tehetség és remekül helytállna a ferrariban és végre lenne alatta egy olyan autó amivel akár VB-t is nyerhetne. :)


2012. márc. 13. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyon nagy reményeket fűztem Kubicához, de sajnos a róla szóló hírek azt mondatják velem, hogy ő már nem ül F1-es autóba soha. De lehet, hogy másmilyen versenyautóba sem.


Állítólag a sérült kezével, még egy poharat sem tud normálisan felemelni. Ha őszinték akarunk lenni, akkor egy olyan kiélezett versenysorazatban, minmt az F1, nem fog helyet kapni. Ezredmásodpercekkel kell harcolni, ami ilyen kézzel lehetetlen. Sajnálom, de ez tűnik reálisnak.

2012. márc. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Én speciel Alonsot vágnám ki, egy beképzelt majom. Amikor Hamiltonnal volt a McLarennél, milyen hisztit levágott, hogy miért nem őt támogatják, mikor ő kétszeres világbajnok, Hamilton meg csak újonc. A kis újonc végig jobb volt, és ha Alonso nem hisztizik, akkor az első szezonjában világbajnok lett volna.


Kubica valóban tehetséges, de sajnos mostanában nem jó hírek terjednek róla. /lásd 1./

2012. márc. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én úgy hallottam remekül haladnak, már az éven versenyezhetett volna csak télen megint megsérült (elnyalt a jégen). Meg szerintem annyira nem rosszak a hírek róla ha még a ferrari is előre fizetett 1 millió eurot csak hogy 2013-tól ott versenyezhessen. Remélem mihamarabb felépül nekem nélküle unalmasak a versenyek :(
2012. márc. 13. 21:41
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ez azért elég rossz hírnek tűnik.

Én is hiányolom Kubicát, de szerintem már nem lesz belőle F1-es pilóta, ha igazat írtak a cikkben.

2012. márc. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Remélem nem igaz a hír, mindenesetre bizakodom hogy jövőre versenyképes lesz :)
2012. márc. 14. 15:31
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt most találtam, mégis van remény?!

2012. márc. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!