Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Atlétika versenyre készülök...

Atlétika versenyre készülök és amikor futok akkor nagyon fáj a vádlim nem a fáradsággal hanem ezzel van gond mikor husszú távot futok mert nagyon fáj pedig tiszta izom vagyok és tökéletes a testsúlyom PLS hogyan fussak?

Figyelt kérdés
Tényleg mindig csak a vádlim és a lábszáram vagy esetleg néha a talpam bokám achillesem fáj. és arra várok tippeket h mit csináljak a lábammmal hogyan melegítsek be vagy hogyan is fussak?

2012. ápr. 22. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igyál többet, fogyasszál több sót (magnézium, kalcium, kálium), használj jó állapotú, nem lestrapált futócipőt (sportcipő nem jó), és ha még ezek után is fáj, gyere el hozzám, és kimasszírozom.
2012. ápr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
XDXDXD kösz amm adidas futócipőm van ami tökjó rám meg nem is régi 2-3 h napos.
2012. ápr. 23. 20:49
 3/9 anonim válasza:

Mivel sporotló vagy, felelősséggel csak vizsgálat után lehet nyilatkoni.


Amúgy lábproblémás sportolókkal foglakozom és azt tapasztalom, hogy sokszor több mozaikból áll össze, hogy mitől is van a panasz. Ha gondolod írj rám, aztán megbeswzéljük :)

2012. ápr. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A sóhiány okozhat fáradságot, görcsölést a lábban. Szerintem szerezz be egy kompressziós zoknit is, sokat segít!
2012. ápr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy túlerőltetted? az első válaszoló gyakorlatilag leírt mindent amit lehet vele tenni
2012. ápr. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
csonthártyagyulladás, én is versenyszerűen atletizálok, tudom milyen érzés, nagyon szar, pihentetni kell, orvosnak megmutatni
2012. jún. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csonthártyagyulladás, vádliban? Ilyenről még nem hallottam.
2012. jún. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A vadli alatt is van csont
2012. jún. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van, csak a csonthártyagyula tipikusan a sípcsont elülső részén jelentkezik, plusz talp-boka-achillesfájdalomról is írt a kérdező. De persze nem kizárt, csak mondom, engem meglep, mert ilyenről még nem hallottam.
2012. jún. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!