Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ki a 3 legjobb pilóta a...

Ki a 3 legjobb pilóta a jelenlegi mezőnyben? (Forma-1)

Figyelt kérdés
Szerintem Vettel,Hamilton és Di Resta.:)
2012. ápr. 28. 21:14
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
Hamilton, Vettel, Alonso
2012. máj. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
Vettel, Alonso,
2012. máj. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
és Button.
2012. máj. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:

Alonso, Button és talán Hamilton. nem tudom miért talán mert amúgy sem kedvelem, de szerintem Vettel nem egy hűdejó pilóta. De ennek ellentmond h van 2 vbcíme szóval:D

Mindegyik remek !!

2012. máj. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:

1. Vettel. Miért? 1 Válasszal ellentmondok, a a véleményem hogy rosszab autóval, és rosszab helyról is tud nyerin pl: 2008 olasz futam ahola toro rossoval nyert.


2. Schumaher. Miért? Mert nagyon jó helyeken szokott végezni, csak nagyon peches.


3. Alonso. Miért? Mert egy olyan autóval képes nyerni, amivel csapattársa a 18. lett...

2012. máj. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
54%
Nekem a favoritjaim 1.Vettel 2.Button 3.Alonso :)
2012. máj. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
Raikkönen, Webber, Button
2012. máj. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:

15

Az a bizonyos első torro rosso-s győzelem egy káoszfutam volt, ahol mellesleg esett is az eső. nem mondanám, hogy a tehetségéről tett ezzel tanúbizonyságot... /oké elismerem van a 2 vbcíme, amit nem véletlenül ő kapott, csak nekem a legelső villanása nem meggyőző a számomra/.

2012. máj. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:

"Az a bizonyos első torro rosso-s győzelem egy káoszfutam volt, ahol mellesleg esett is az eső. nem mondanám, hogy a tehetségéről tett ezzel tanúbizonyságot"


Ja és bónuszban a Safety car mögül indult a mezőny. Ráadásul Kovalainen és Webber voltak mögötte. Egyik sem nagy ász esőben. Az akkori mezőnyből egyedül Hamilton volt esőmenő de ő a 17. helyről indult. Egyébként arra a versenyre egyáltalán nem volt olyan rossz az az autó, mint azt a sok tudatlan beállítja, mert Bourdais is a 4. helyről indult. Az a győzelem egy hatalmas mázli volt, ahol minden összejött, normál körülmények között soha nem nyert volna azzal az autóval futamot, ahogy nem is nyert többet. Semmivel sem volt több az a győzelem, mint mondjuk Maldonado-é a múlt héten vagy Perez 2. helye.

2012. máj. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
figyelj, az a lényeg h nyert. a körülmények egem egyáltalán nem értekelnek...
2012. máj. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!