Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » (F1) Szerintetek ki nyeri a...

(F1) Szerintetek ki nyeri a 2012-es Kanadai Nagydíjat?

Figyelt kérdés

Bár elég kiszámíthatatlan a 2012-es idény, de tippelni azért lehet :D


Szerintem a Mercedes igen nagy esélyes lehet Kanadában, mivel fekszik nekik a pálya, ráadásul a gumiproblémáikat is megoldották. Ha Schumachernek lesz egy kis szerencséje, simán belefér neki egy dobogó, akár győzelem is.

De a Lotus és a Ferrari teljesítménye is biztató, tehát még akár ők is lehetnek a hétvége győztesei. Akárcsak a Red Bull, de akár még McLaren is beleférhet a legjobb 3-ba, ha szorgosan fejlesztgetnek Kanadáig, mivel most nagy visszaestek.


Na tehát: tippek az első háromra? :)



2012. máj. 31. 17:39
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Hát ha már a bűvös hetesnél tartunk, akkor Schumacher 7x nyert ezen a pályán, 7x-es vb, 7-es a rajtszáma és akár ő is lehet a 7. futamgyőztes :D

Egyébként én is McLaren - Merci csatára számítok, de nagy esélyes lehet a Ferrari is, Alonsóval az élen..

2012. jún. 3. 12:50
 12/24 anonim ***** válasza:
McLaren, Mercedes vagy Alonso, a Red Bull-t nem érzem elég erősnek, most a padlólemezüket is szabálytalannak találták.
2012. jún. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Igen, ez igaz.. bár azt nyilatkozták, hogy nem aggódnak emiatt, megoldják Kanadára, hogy a győzelemért harcolhassanak.. mondjuk én örülnék a legjobban, ha ez nem így lenne, eddig ez az idény nagyon ott van, nem lenne jó, ha újra ők tennék egyhangúvá.
2012. jún. 3. 16:03
 14/24 anonim válasza:

Schumit várom és szeretném 1.-nek :D

Annyi balszerencse után rászolgálna már egy győzelemre(és akár egy 8. vb címre is :D)!

2012. jún. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

1. Hamilton

2. Alonso

3. Webber


Csak Hamilton érdekel de egy ilyen dobogóra tippelnék

2012. jún. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

És már megint Vettel.. nagyon szép kört rakott össze, övé a pole, biztos dobogós lesz :(

Ami pedig Schumachert illeti, a csapata ismét elb*aszta a versenyét. Simán benne lett volna az első 5-ben, ha a drága csapat nem ilyen későn küldi ki. Még zöld volt, mikor Schumi el akarta kezdeni a kört, de a csapata azt mondta, menjen vissza, lejárt az idő. 9. helyről indul úgy, hogy sokan a Kanadai Nagydíj egyik legnagyobb esélyesének tartották. Erre tessék, még a dobogó is tök esélytelennek tűnik innen, bár azért segítségére vannak a hosszú egyenesek és lesz lehetősége előzésre. És ha így lesz, a csapata majd tesz róla, (gondolok itt egy újabb kerékcsere elrontásra) hogy ismét egy sz*r versenye legyen. A csapat mindent bevet, hogy Rosberg Michael előtt végezzen, gratulálok nekik! -.-

A Lotusok nagyon gyengén muzsikálnak.. :/ Kimi Q2-ben kiesett, Grosjean pedig épp, hogy bejutott a Q3-ba. A rossz hír azonban az, hogy a csigazabáló ismét Schumi elől indul és az lesz a csoda, ha nem üti ki az első körökben..

Button pedig katasztrofálisan megy Hamiltonhoz képest.. bár lágy gumikon kezdi a futamot, szóval ez még jól is jöhet neki.

A Ferkák óriásit léptek előre. Jelentősen javultak minden téren. Ráadásul Massa is összekapta magát. Nem bánnám, ha behúzna egy dobogót.


Szerintem az első három rajtkockából induló pilóták közül fog kikerülni a győztes. Vettelt és Alonsót tartom a legnagyobb esélyesnek, bár az F1 izgalmassága szempontjából jobb lenne egy 7. futamgyőztest avatni, ezúttal Hamilton személyében. ( Bár tény, hogy jobban örültem volna Schumi vagy Kimi futamgyőzelmének, de ezek a hajók már elúsztak sajnos.. :( )

2012. jún. 10. 11:35
 17/24 anonim ***** válasza:
És ha Maldonado nem rontja el, akkor Button nem lenne a Q3-ban.
2012. jún. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Buttonnak nagyon mindegy, hogy a 10. vagy a 11. helyről indul...
2012. jún. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Na igen, az utóbbi futamokon nagyon gyenge, amit művel.. :/

És hát szerencséje sincs, azért azt valljuk be...

2012. jún. 10. 16:16
 20/24 anonim ***** válasza:
Szerintem Hamilton.Én örülnék ha Schumacher nyerne de ahogy látom a jövőt folytatódik a pechszériája mert nem tudja becsukni az állítható hátsó szárnyat ezért ki kell állnia...
2012. jún. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!