Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » A 2012-es Európa Bajnokságon...

A 2012-es Európa Bajnokságon mi annak a zenének a címe, amit a csapatok bevonulásánál játszanak le a stadionban? Nagyon tetszik.

Figyelt kérdés

2012. jún. 11. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=5EVhiBGvVFc


"Endless Summer"



Sajnos viszont a nyárnak egyszer vége lesz :(

2012. jún. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

nem, nem erre gondolok, amit keresek, mindig akkor szólal meg, amikor bevonulnak a játékosok a pályára, a himnuszok előtt. lehet, gól után is szól, azt nem figyeltem. a számban nincs szöveg..

egyébként igen, sajna majd vége lesz..:/

2012. jún. 11. 18:08
 3/9 A kérdező kommentje:
(a gól után nem ez szól, akkor csak a bevonulásnál)
2012. jún. 11. 18:32
 4/9 anonim ***** válasza:
bocsi, de ez ugyanaz a szám. Persze, hogy nincs benne szöveg, csak a pattogós részét játsszák le, nem végig az egészet. Ez a EB hivatalos dala, ez szól a demóban is, nyisd ki a füled, és hallani fogod. Hidd el, 8 évig zeneiskolás voltam. :D
2012. jún. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=K8qUsmT1McI


Még ezt találtam esetleg

2012. jún. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
bocsi, de ez akkor sem ugyanaz. meg van az egyik meccs, így itt közben hallgatom, és nem ugyanaz.. amit keresek, már régebben is hallottam focis videókban pl..azért mondom, hogy nincs benne szöveg, régen már más videókban vég hallgattam ezt a számot. de nem tudom mi a címe. sokkal komolyabb stílusú, ilyen motiváló hangulata van. azért köszönöm!
2012. jún. 11. 19:29
 7/9 anonim válasza:
Sztem ez az-> Two Steps from hell- heart of courage
2012. jún. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Valóban a Two steps from Hell lesz az!
2012. jún. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, ez az, már privátban elküldték.:) De köszönöm szépen! imádom.:)
2012. júl. 11. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!