Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » (F1) Csak szerintem lett...

(F1) Csak szerintem lett ebben az évben ilyen nagyképű Rosberg?

Figyelt kérdés
Mióta megnyerte a Kínai Nagydíjat, azóta olyan nyilatkozatai vannak, hogy hányok tőle, pedig nagyon bírtam őt ez előtt.

2012. jún. 16. 17:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem lett nagyobb az arca. Tényleg elég fura dolgokat mondd, bár én nem magyarul szoktam nézni az interjúit mert sokszor elferdítik a valóságot.

Tavaly sokkal nagyobb zöldségeket beszélt amiből az jött le hogy ő a legjobb, Schumacher mellette eltörpül. De egyébként nem rossz versenyző, szinte mindig jobb volt (pontversenyben) a csapattársánál. Talán csak az első évében volt jobb nála Webber (vagy ki volt ott akkor). Ha egy normális autót nyomnának a se*ge alá talán még világbajnok is lehetne.

2012. jún. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
59%
Nem tűnt fel.
2012. jún. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez nekem is feltűnt. Szerintem azért van, mert ebben az évben sokkal több ponttal rendelkezik, mint Schumi, míg tavaly azért jóval szorosabb volt a pontverseny, ami a Merciseket jelenti. Folyton olyan nyilatkozatai vannak, amiben érezteti, hogy ő mennyivel jobb Schuminál. Az egy dolog, hogy előrébb van a pontversenyben, viszont ha kicsit visszanéztünk az utóbbi futamokra és kiszámoljuk, mennyi pontja lenne most Schumachernek, ha nem esik ki addigi helyéről, simán ott lenne az első 5-ben, ami a pontversenyt illeti.. szóval szerintem nincs oka rá, hogy nagy arc legyen. Kicsit visszavehetne, sokan ezért nem csípik a búráját. Persze ettől eltekintve igenis jó versenyző. Nem mondtam, hogy nem :D
2012. jún. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

[link]


Akkor mért nem nyerte meg az összes futamot? Hányok már tőle....

2012. jún. 19. 10:09
 5/11 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, mert nem akkora sztár, hogy figyeljem amiket beszel
2012. jún. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nico Rosberg az kicsoda? Viccet félretéve nekem is feltűnt a nagyképűsége... Szerintem visszavehetne egy kicsit. Majd ha eléri az apja eredményeit vagy a kedves csapattársa eredményeit akkor henceghet!
2012. júl. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát kb. ... Szégyen lett az egész ember, úgy ahogy van. Nyert 1 futamot, azóta olyan nagyképű, hogy az már lehetetlenség...
2012. júl. 4. 15:24
 8/11 anonim ***** válasza:
akkor mit szóljunk Maldonadóról?
2012. júl. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ő még előzni se tud anélkül, hogy összeütközzön bárkivel is!
2012. júl. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én semmi ilyet nemvettem észre. (nem kell lepontozni, lehet csak tényleg nem vettem észre)
2012. júl. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!