Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mark Webber vagy Jenson...

Mark Webber vagy Jenson Button? Melyikük a szimpatikusabb neked és melyikük a jobb pilóta?

Figyelt kérdés

2012. júl. 16. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Button
2012. júl. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a két leghasonlóbb pilótát hasonlítottad össze. :D Nehéz választani, de Webber talán jobb pilóta, de Button szimpatikusabb.
2012. júl. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Button szimpatikusabb, közel azonos szinten vannak, talán Button egy picivel jobb lenne, de Webber alatt most erősebb autó van.
2012. júl. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Webber a jobb és a szimpatikusabb is. Buttonnak akkora az arca hogy alig fér be a bukóba.
2012. júl. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tényleg hasonló pilóták :) Szerintem talán Webber egy picivel jobb, és ugyanolyan szimpatikus mind a kettő. Amit az utolsó válaszoló ír, hogy Butonnak nagy az arca, az szerintem egyáltalán nem igaz. Nem is értem...
2012. júl. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez olyan kérdés, mintha azt tetted volna fel, hogy "Sato vagy Maldonado?" Eléggé hasonló pilótál.

Nem szurkolok Buttonnak, de szerintem ő a jobb versenyző. Az más kérdés, hogy az utóbbi időben mekkora szerencséje van.. tény, hogy mostanában nem jönnek neki az eredmények, de ettől függetlenül ő jó. Webber is jó versenyző, az már nagy dolog, hogy idén sikerül neki lenyomni Vettelt. Tavaly nem mondtam volna, hogy olyan jó, viszont idén nekem ő abszolút meglepetés, határozottan jobban teljesít. Azért nincs túl nagy lemaradása az éllovas Alonsóhoz képest. Ennek ellenére mégis Buttont tartom jobb versenyzőnek, ha végre lesz egy kis szerencséje, neki is jönnek majd az eredmények. Vagyis akkor, ha a McLaren visszatér az év elején mutatott formájához, mert most eléggé kezdenek visszaesni. Bár szerintem a csomag, amit most Hockenheimbe hoznak, kicsit "megdobja" majd a Mekit és tesznek egy lépést előre, amivel az élen tudnak majd újra autózni.

Ha arról kell döntenem, hogy kit tartok szimpatikusabb pilótának, határozottan Buttont választom. Én valamiért nem csípem Webbert, a miértjét nem is tudom igazából. Webbernek nem is hogy nagy az arca, mert ez egyáltalán nem igaz, egyszerűen unszimpatikus, DE még mindig jobb arc, mint Vettel, Hamilton vagy Rosberg.

2012. júl. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!