Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Az F1-es pilóták Budapesten...

Az F1-es pilóták Budapesten melyik hotelekben szállnak meg a Magyar Nagydíj idején?

Figyelt kérdés
Főleg a ferrarisok és mclarenesek érdekelnek. Előre is köszi!
2012. júl. 22. 20:13
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Köszi:) mclarenről még mindig semmi hír?
2012. júl. 25. 10:41
 12/37 anonim ***** válasza:
Írtam volna, ha lenne:):)
2012. júl. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim válasza:
a Lotus-osokról nem tudtok valamit? főleg az érdekelne, hogy Kimi melyik hotelben van.
2012. júl. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:

Nos akkor, mai körutam után jelentem:


Button, Hamilton, Vettel, Webber, Grosjean, Räikkönen, di Resta, Hülkenberg a Kempinskiben van,


Senna, Maldonado a Meridienben,


Kovalainen, Petrov, Kertikeyan, Glock, Kobayashi, Pérez az InterContinentalban,


Schumacher, Rosberg a Four Seasonsben vannak


Holnap újra jelentkezem:D

2012. júl. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Úristen, annyira köszönöm neked!!! El se tudom mondani, mennyire! Hogy sikerült ezeket így megtudnod? Jó, gyere holnap is, bár akkor már én is csak beszámolóval fogok jelentkezni, mivel holnap délelőtt megyek pilótavadászatra, ezek alapján tuti a Kempinskihez!:D Remélem, sikerül pár autogramot begyűjtenem! :P Még egyszer nagyon-nagyon kösziii! :)
2012. júl. 25. 20:17
 16/37 anonim ***** válasza:

Hát bicklivel mentem körbe körbe, vártam a szállodáknál, kérdezgettem az inasokat stb:D:D

Persze semmit sem állíthatok 100%-ra mert lehet, hogy nem ott szállnak meg csak ott voltak éppen, de azért 90%-ra biztos, hogy ha ott voltak, akkor ott is szálltak meg:)


Alonsoék valószínűleg a Four Seasonsben lesznek, mert a szerelők a Kempinskiben vannak.

2012. júl. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim válasza:
akkor biztos, hogy Kimi a Kempinskiben lesz? :D (Ő ma jött)
2012. júl. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
Lewis is ma érkezett... Ha tud valaki valamit, akkor nagyon megköszönném, ha írna. :)
2012. júl. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
Elvileg mindketten itt vannak a kempinskiben
2012. júl. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Na, ma voltam a Kempinskinél, úgyhogy elég sok infóval tudok nektek szolgálni!:D A Kempinskiben száll meg Alonso és Massa, Grosjean, és Hamilton. Én őket láttam, úgyhogy ők biztosan itt vannak, ezen kívül Kimi kérdéses, mert bár ő is ma érkezett, de állítólag a reptérről egyenesen a pályára ment. Nem tudom, hogy ez igaz-e, mindenesetre reggel fél 9-től délután egyig ott dekkoltam a hotel előtt, és Kimit nem láttam, míg Grosjeant igen. Button-ról meg azért nem tudok semmi biztosat, mert bár az apukája ott sétált a hotel előtt a járdán (nagyon laza volt:), Jensonnak híre-hamva sem volt. De aztán ki tudja... A két Ferraris kb. reggel 9-kor érkezett meg, egymás után, külön terepjáróban. Akkor még nagyon közel engedtek hozzájuk, mikor pakoltak ki a csomagtartóból, akkor is simán odamehettünk. De ők akkor nem foglalkoztak velünk, siettek befelé. Érdekes volt, hogy amikor ők megérkeztek, rá kb. 10 percre Grosjean már el is ment. Aztán pangás volt, jött Button-apuka, meg pár Ferraris és Lotusos szerelő. Lewis is ma érkezett meg, kb. fél 12-kor. Nagyon vagány rapper-stílusban.:) Aztán olyan fél 1 felé kijött először Massa, aki nagyon aranyos volt, sok autogramot kiosztott, fotózkodott is. Alonso viszont nagyon bújt, nem is a főbejáraton jött ki, hanem a mélygarázsból már egy sötétített terepjáróban robogtak el vele..Így őt szinte senki sem láthatta, nem is ment oda a rajongókhoz. Lewis 1-kor jött ki, autogramot osztogatott, de fényképet már nem lehetett vele csinálni. Beült a fullos Mercibe, és egymaga nagyon lazán elhajtott. Nekem személy szerint autogramot nem sikerült szereznem, de ettől függetlenül hatalmas élmény volt. Háromszor voltam már a futamon, egyszer a bokszutca-látogatáson, de én mondom, ez a legjobb lehetőség arra, hogy a legközelebb, szó szerint karnyújtásnyira lehessünk hozzájuk. Aki megteheti, menjen ki még, mert számomra felejthetetlen pillanatokat hozott ez a nap..:))) Nagyon köszönöm mindenkinek, aki segített abban, hogy kiderítsük ezeket a nagy "államtitkokat"!:D Remélem, én is segítettem nektek...
2012. júl. 26. 20:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!