Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Vettel miért nem próbálta...

Vettel miért nem próbálta megelőzni Alonso-t?

Figyelt kérdés

Nem tartom akkora versenyzőnek a srácot, mint, ahogy be van állítva, de azért egy futamgyőzelemért elvárná az ember, hogy bevállaljon egy-két előzést. Ennek ellenére meg sem próbálta, pedig a RedBull van olyan jó autó mint a Ferrari, sőt...Talán várt egy jó taktikai húzásra?


Vélemények?


2012. júl. 22. 21:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem volt meg a sebessége hozzá. Általában a Red Bullok nem jók Top Speed-ben.
2012. júl. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
32%
Vettel már csak ilyen. Ő akkor tud nyerni ha első helyről indul. Ezért nem lesz soha igazán nagy versenyző belőle, nyerhet akárhány vb-t is.
2012. júl. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
Nem volt már annyi a kocsiban. Gondolom nem akart kockáztatni, mert ha nagyon rágörcsöl az előzésre és netán lesz valami a kocsival vagy ő hibázik, akkor oda a pontja. ami akkor még 2. hely volt. Itt már úgy volt vele fontosabb a biztos 2. hely és a pontszerzés. Ami amint tudjuk, végül nem 2. hely lett...
2012. júl. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Utolsó! De ez milyen versenyzői hozzáállás már? Ilyen komolyan létezik a csúcskategóriában, hogy nem is vezeti a VB-t, és meg sem próbálja? Én úgy gondolom fordított helyzetben ez nem is lett volna kérdés.
2012. júl. 22. 22:08
 5/19 anonim ***** válasza:

nem tudta volna megelőzni szerintem...


annyival nem jobb a redbull, nem véletlenül Alonso vezeti a vb pontversenyt

2012. júl. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Annyival tényleg nem jobb, mint tavaly, de azért valamivel igen, mert az uccsó 6 időmérőből 4-et mégiscsak megnyertek. A legutolsó kettőn meg szakadó eső volt, ahol inkább az egyéni teljesítmény számít mintsem az autó. Mindegy én egy 2szeres vb-től nem ezt várnám...
2012. júl. 22. 22:35
 7/19 anonim ***** válasza:

Kobayashi is lehetne 2szeres világbajnok, ha olyan aoutót kapna mint Vettel tavaly.


Most csak mondtam egy nevet, nem kell pont ebbe belekötni, csak arra célzok ezzel, hogy szinte mindenkinek jó képességei vannak akik bejutnak a forma1-be.


A legnagyobb baj, hogy nagyon sok minden az autón múlik.

2012. júl. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Szerinted Alonso mit csinált 2006 utolsó futamain? Biztonsági autózásra ment, nem kockáztatott.

Ettől fuggetlenul vettel túl nagyképű máker... A vb címeit is mindet mezőny feletti autóval nyerte...

2012. júl. 23. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Mert Vettel nem tud előzni, ő csak a rajtcél győzelemre van megszokva. Látható volt, hogy mikor Button megelőzte őt, elvesztette a fejét és hibát hibára halmotozz, nem volt egyben fejben, így már nem is kaphatta volna el Alonsot, az elején gondolom úgy gondolta a RB, hogy majd a futam végén elkapják Alonsot, de nem sikerült nekik.
2012. júl. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Arról nem is beszélve, hogy Hamilton szabályos volt, mégis mutogatott, és fel volt háborodva...

2012. júl. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!