Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Vettel miért nem próbálta...

Vettel miért nem próbálta megelőzni Alonso-t?

Figyelt kérdés

Nem tartom akkora versenyzőnek a srácot, mint, ahogy be van állítva, de azért egy futamgyőzelemért elvárná az ember, hogy bevállaljon egy-két előzést. Ennek ellenére meg sem próbálta, pedig a RedBull van olyan jó autó mint a Ferrari, sőt...Talán várt egy jó taktikai húzásra?


Vélemények?


2012. júl. 22. 21:41
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!


"Szerinted Alonso mit csinált 2006 utolsó futamain? Biztonsági autózásra ment, nem kockáztatott."


Ez igaz, csak éppen annyi különbséggel, ha jól emlékszem Alonso akkor már vezette a vb-t, és ebben az esetben nagyon is érthető, ha biztonságira megy. De Vettel-nek nem lett volna jó a második hely, hiszen lemaradása van.


Egyébként én is arra gondolok, hogy kb úgy voltak vele, "hagyd a fenébe, majd boxtaktikával elintézzük". Csak sztem azzal nem számoltak, hogy Button belerondít a képbe, na meg Raikkonnen. Mert sztem tuti kiszedték volna egy szett új gumira ha Rai nem veszélyeztet.


De nekem elég visszatetsző, hogy Vettel csak várja a sült galambot a szájába, miközben volt olyan közelségben a Ferrarihoz, hogy simán próbálkozhatott volna. Nem csak DRS zóna létezik, meg a szélárnyék.

2012. júl. 23. 11:31
 12/19 anonim ***** válasza:
Vettel jó pilóta, és valóban a legnagyobbak között lehet majd valamikor a jövőben. Azonban most még éretlen ahhoz, hogy úgy versenyezzen, ahogy a mezőny jelenlegi 2-3 legjobbja.
2012. júl. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Vettelnek már kopott a gumija, megértem hogy nem kockáztatott.
2012. júl. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

1.Alonsot én kedvelném, ha a magyar drukkerei nem utálnák Vettelt tiszta szívből, csak mert 2010-ben megverte Alonsot az utolsó versenyen.Gondolom a kérdező is ilyen.


2.Esős időmérőn nem az egyéni teljesítmény számít, hanem hogy hogy van beállítva az autó.


3.Kérdésre válaszolva:Gondolom azért, mert nem volt annyival gyorsabb végsebességben, hogy reális eséllyel megelőzhesse, kilökni meg nem akarta.

2012. júl. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Utolsó: esős időmérőn pont h a tehetség számít... Eltűnik az autók közti különbség, és az egyéni tehetség számít.
2012. júl. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

"1.Alonsot én kedvelném, ha a magyar drukkerei nem utálnák Vettelt tiszta szívből, csak mert 2010-ben megverte Alonsot az utolsó versenyen.Gondolom a kérdező is ilyen.


2.Esős időmérőn nem az egyéni teljesítmény számít, hanem hogy hogy van beállítva az autó.


3.Kérdésre válaszolva:Gondolom azért, mert nem volt annyival gyorsabb végsebességben, hogy reális eséllyel megelőzhesse, kilökni meg nem akarta."



Először is engedd meg, hogy ma neked ajándékozzuk a "nap idiótája" címet, mert ennyi baromságot még senki nem hordott össze. A többiek mind tudtak normálisan válaszolni, neked miért kellett egyből azt fejtegetni, hogy én milyen vagyok, meg hogy kit mi alapján ítélek meg? És akkor sorban:


1. Igen, nem bírom a srácot, de ennek köze sincs Alonso-hoz. Azért nem bírom, mert akkora ásznak állítják be, hogy annak valójába a harmadát sem éri. Plusz, idén minősíthetetlen a viselkedése, és kegyetlenül el van szállva magától. Amit te írtál az alapján Hamilton-t és Raikonnen-t is utálhatnám, sőt Alonso-t is utálhatnám amiért letaszította a trónról 2005-ben Schumacher-t.


A 2. hozzászólásodat nem kommentálnám, mindenki tudja miért... esőben nem számít a tehetség. Úristen...


3. Mint mondtam nem csak szélárnyék, és DRS-zóna létezik. Rai sem csak az egyenesben előzött. Egy 2szeres VB-től, akit ennyire istenítenek, ráadásul aki az egyik legjobb autóban ül, pedig joggal elvárhatja az ember, hogy mutasson valamit a pályán is, főleg ha nem vezeti a pontversenyt és újra bajnok akar lenni. Én legalábbis vártam volna valamit.

2012. júl. 23. 19:03
 17/19 anonim ***** válasza:
Esős időmérőn egyáltalán nem a tehetség számít... Ott több másodperces eltérés van az esős és száraz beállítás között.
2012. júl. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

utolsó:


Ma már nincs száraz és esős beállítás...

Azért nincs, mivel ha időmérőn esik, és a versenyen nem, akkor nagyon nagy hátrányban van az a versenyző aki takony időre lőtte be az autóját csak mert időmérőn esett, versenyen meg jó idő volt...

2012. júl. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Vortex123, te általában nem írsz hülyeségeket, száraz és esős beállítás között nyilván van különbség. De te sem gondolod, hogy az élmezőnyből bárki is esőssel ment, amikor másnapra 95%-ra mondták a szikrázó napsütést, pláne úgy, hogy az időmérő után már nem módosíthatnak a beállításokon.


És ha mindenki azonos (ez esetben száraz) beállítással megy, akkor vizen igenis jobban számít a tehetség nem? Én legalábbis így gondolom.

2012. júl. 23. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!