Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek Vettel normális...

Szerintetek Vettel normális (most, hogy nem vezeti a tabellát)?!

Figyelt kérdés

Először is, a Schumacher-el történt incidens. MIndenki láthatta, hogy leszorította a pályáról. Ha ez fordítva történt volna, még ő lenne felháborodva "szabálytalanság" miatt.


Másodszor. Hamilton a friss gumikon láthatóan gyorsabb volt, mikor visszavette Vettel-től a körét. Idézem: "Hülye manőver volt a részéről, már le volt körözve." Sehol nincs szabályba fektetve, hogy lekörözött versenyző nem előzhet élen haladót.


Harmadszor: a Button-al való találkozása. "Nem tudtam, hogy még belül van-e, vagy sem, és nem akartam összeütközni vele, mert az lett volna a legrosszabb, ami megtörténhet." Na ne mondja már nekem senki, hogy egy autónyi helyet egy F1-es pilóta nem "tud". Okey, ne érezd az utcai autód lökhárítóját, esetleg a pótkocsit, na de egy egész komplett versenyautót?!


Egyébként olvassátok el. Kíváncsi vagyok a véleményekre (a reálisokra)! Ja, és mindenki észrevette az egyre elharapódzó stílusát? És mi az a kapálózás??


[link]


Köszi


2012. júl. 22. 23:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
szerintem te nagyon utálod vettelt. És igazat adok neki amikor Hamilton meg előzte tényleg nem sok értelme volt. Schumacher is sokszor ütközött és szoritott ki embert ettől még nem rossz ember.
2012. júl. 23. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Schumacheresbe semmi nem volt. Hamilton azon kívül hogy látványos volt, köcsög volt, biztos ő is élvezte a 2008 Brazil futamon amikor ugyanezt csinálta vele Kubica:) A Butto-os manőver meg. Senki se gondolhatja komolyan hogyha beljebb fordul Vettel akkor nem szorítja ki Button. Semmi szabálytalan nem volt benne, csak mivel már ezen a hétvégén volt egy RB botrány kellett neki valami büntetés. Egyébként nagyon nem bírom Vettel-t de szerintem semmi felháborítót és szabálytalant nem csinált, csak a McLaren hisztizik.
2012. júl. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Igaza van a másodiknak!

Button egyből beköpte Vettelt az előzés miatt, pedig az elmúlt években megszokhattuk, hogy abban a kanyarban csak ÍGY tudnak előzni, ha a védekező nem engedi el az üldözőt a belső íven.

Hamiltont pedig direkt engedték Button elé, mert friss gumikon valóban gyorsabb volt,(mint bárki más) hogy megelőzze Alonsot és Vettelt és "betartsa" őket, hogy ezzel is segítse a csapattársát.

Schumacheres szituáció pedig nem érdemel büntetést, mert mind a ketten rossz helyen voltak.

Egyébként Vettel azért kapott büntetést, mert a Ferrari és a McLaren drukkerek fel lennének háborodva, hogy nem kap büntetést az RBR.

2012. júl. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Egyértelműen megérdemelte a büntetést Vettel, ezekután amilyen kivételezések voltak a RedBullal... Hamilton meg mért ne előzhetné vissza? Miért köcsögség? Gyorsabb volt, megelőzte, egy pillanatra sem tartotta őt fel, csak Sebike nem képes azt elviselni, ha őt megelőzik, mert ő csak az élen tud menni, egy 1 mpvel gyorsabb autóval mint a többi. Amit Button-al csinált, megérdemelte a büntetést. A fehér csík az azt jelenti, hogy azon kívül NEM szabad előzni (lényegében a falat jelenti), Button gumijai elvoltak már kopva, 2-3 kanyarral később simán megelőzte volna.
2012. júl. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Vettel tavaly óta kegyetlenül el van szállva magától, ezt versenyről versenyre megmutatja. Amikor kezdte a karrierjét kedveltem, de esküszöm egyre jobban megutálom.


A büntetést megérdemelte, többször visszanéztem a felvételt. Az mese, hogy nem látta Button-t. Már akkor a bukótér felé irányítja az autóját, amikor Button kocsija még a látómezőben van. Maldonado Hamiltonos ütközésénél mindenki azt magyarázta, hogy a vonalat falnak kell tekinteni, és onnan nem lehet úgy visszatérni. Erre Vettel nagyobb lendülettel izomból rágyorsított majd a bukótér végén bebaszta Button mellé/elé az autót. Ha ott büntetést osztottak, akkor itt is kellett, sztem ez teljesen következetes.


A viselkedés pedig nem egy kétszeres vb-hez méltó, hanem egy taknyos 16 éveshez. Újabban lemazsolázza, lehülyézi a versenytársait, még a jóval idősebbeket is. Integet Webber-nek, a saját csapattársának gecó, mert megcsúszik előtte full vizes pályán. Hamiltonnak, aki szintén VB. Schumi leszorítása is necces volt sztem, ha az Vettel-lel szemben történik, sztem az Öreget is lehülyézi. Komoly gondok vannak, főleg fejben, nem jönnek a könnyű futamgyőzelmek, amiket tavaly nagyon megszokott. Pedig, ha valamikor, most megmutathatja, mekkora penge is valójában. Ezzel az Alonso-val viszont így, hogy hasonlók az autók (bár sztem még mindig az RBR a leggyorsabb) nagyon,de nagyon nehéz dolga lesz...

2012. júl. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem tiszteli a többi pilótát... Nagyon elvan szállva magától, azt hiszi, hogy ő szabja a szabályokat, és övé az egész F1. Kicsit tévedésben van ez a takony, de majd rájön idővel (remélem).
2012. júl. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Schumacher-t teljesen szabályosan előzte meg.


Hamilton meg lehet, hogy gyorsabb volt, de akkor sem kellene beleszólnia a vb címért harcolók versenyébe.Kit érdekel, hogy milyen a tempója a 17. helyen?Szépen félreáll, aztán megy mögöttük az irdatlan tempójával.

2012. júl. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Egyetértek vortex123!


A Hamiltonos balhét, igazából én nem is érzem balénak, ez csak egy újabb hiszti Vettel részéről. Igazából Hamiltonnal sem vagyok kibékülve, ő is olyan amilyen, de ha gyorsabb vagy a pályán, frissek a gumijaid, miért kellene visszalassítanod csak azért, hogy Vettel jobban érezze magát? És még egyszer mondom, nem volt szabálytalan, Te sem szívesen tötyögsz kerékpáros mögött személyautóval egy záróvonalas úton, ha mellette épp nem férnél el úgy, hogy azt ne lépd át!


Az meg hogy szépen félreáll és megy mögöttük a tempójával nem értem... ha gyorsabb, miért kelljen neki mögöttük csoszognia?!


A büntetése pedig teljesen korrekt volt, fordított helyzetben még ő futott volna jelenteni a sportfelügyelőknek a Button-os esetet. Na ne mondja már nekem senki hogy nem látta az autóját, én többször végignéztem az esetet. Christian Horner pedig ezt nyilatkozta: "Ha valaki, akkor inkább Sebastian volt előrébb a fékezés közben."


Ez nem igaz, ha megnézitek a videót láthatjátok, hogy Button sokkal előrébb volt a kanyarból kifelé (vagy fél autónyit), és csak aztán került Vettel Button elé, amint elhagyta a pályát. Ezt csak a vakok nem látják.


Egyébként Vettel stílusa egyre alpáribb. Most már mindenkinek integet, beszól, mazsoláz, hülyéz... Hihetetlen, lassan már a nagyöregeket is becsmérelni fogja (Senna, Mansell, Prost stb.) ??? De érdekes, tényleg nem látni tőle egy előzést sem, mindent szabálytalanul, vagy boxutcával old meg...

2012. júl. 23. 13:06
 9/22 anonim ***** válasza:
Ennyire hülyék már hogy lehetnek egyesek? Friss gumin nem fog mögötte kullogni! A szabály megengedi? MEG! Akkor meg minek kell bőgni ezen? Mi az hogy a VB címért harcolók dolgába beleszól? Ő talán nincs harcban a VB címért? Vettel sehogy sem tudta volna elkapni Alonsot, akkor meg nem mindegy? Majd elveszi, a kedvetekért meg is ál Hamilton, csak hogy ne vegye vissza a körét Vetteltől ok? És ezt én mondom meg neki, de csakis a ti kedvetekért...
2012. júl. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Azért, mert 17. volt, és totál mindegy, hogy 2 helyet előrelép, vagy marad ott, ezt az is mutatja, hogy ki is álltak később, viszont Vettelt hátráltatta az előzésével, mivel ott volt Alonso és közte egy olyan autó, aminek semmi keresnivalója nem volt a pontok tekintetében.


Ez intelligencia kérdése, Hamilton csak azt akarta megmutatni, hogy ha nincs a defekt, megnyeri a futamot.

2012. júl. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!