Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek Vettel normális...

Szerintetek Vettel normális (most, hogy nem vezeti a tabellát)?!

Figyelt kérdés

Először is, a Schumacher-el történt incidens. MIndenki láthatta, hogy leszorította a pályáról. Ha ez fordítva történt volna, még ő lenne felháborodva "szabálytalanság" miatt.


Másodszor. Hamilton a friss gumikon láthatóan gyorsabb volt, mikor visszavette Vettel-től a körét. Idézem: "Hülye manőver volt a részéről, már le volt körözve." Sehol nincs szabályba fektetve, hogy lekörözött versenyző nem előzhet élen haladót.


Harmadszor: a Button-al való találkozása. "Nem tudtam, hogy még belül van-e, vagy sem, és nem akartam összeütközni vele, mert az lett volna a legrosszabb, ami megtörténhet." Na ne mondja már nekem senki, hogy egy autónyi helyet egy F1-es pilóta nem "tud". Okey, ne érezd az utcai autód lökhárítóját, esetleg a pótkocsit, na de egy egész komplett versenyautót?!


Egyébként olvassátok el. Kíváncsi vagyok a véleményekre (a reálisokra)! Ja, és mindenki észrevette az egyre elharapódzó stílusát? És mi az a kapálózás??


[link]


Köszi


2012. júl. 22. 23:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
És az mit számít, ha valaki a 17. vagy a 3.? Ha az előtte levőnél gyorsabb, akkor előzze meg. Végülis ezt kell csinálni az F1ben...
2012. júl. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Azért okozott hátrányt Vettelnek, mert csak őt előzte meg, Alonsot nem, ezért sok körön át Alonso és Vettel között lábatlankodott, így esélye se volt Alonsohoz közel kerülnie Vettelnek.


Ha Karthikeyan előzte volna vissza Vettelt, még akkor is, ha utána újra visszaengedi, akkor most mindenki fröcsögne rá, hogy a hülyegyerek minek előzget a 24. helyéről.

2012. júl. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Ha emlékeztek még az iskolai felmérőkre, ott ha körben futottatok salakpályán vagy műfüvesen, sem jelentett gondot kört adni, vagy visszavenni a társadtól...


Különben Schumacher is versenyezni jött vissza a F1-be, nem elsődlegesen VB-t nyerni (bár azért örülne is neki, ha csurranna cseppenne), de vezetni egy élmény, nem hinném hogy bárki csak azért lassítana, mert "csak" a 17. helyen van. Ez hülyeség. Vettel meg egy beképzelt majom.

2012. júl. 23. 14:03
 14/22 A kérdező kommentje:

Már ne haragudj 14:01, de Vettel több körön keresztül ott loholt Alonso mögött és meg sem próbált előzni. Mégis miről beszélsz?


Lásd be, a kis pajtásod csak boxtaktikával képes előzni, másra úgysem jó... nézd csak vissza a korábbi versenyeket. Ha nem az élről indul (és nem tudnak a kiállással variálni), képtelen nyerni.

2012. júl. 23. 14:07
 15/22 anonim ***** válasza:

Ok, ez a véleményed, nem érdekel.


Viszont a legnagyobb baromságodra még felhívnám a figyelmet röviden, futást Forma 1-hez hasonlítani nem vall nagy intelligenciára.

2012. júl. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Már bocs, de mikor Hamilton vissza vette a kört Vetteltől, köze sem volt Vettelnek sem Hamiltonhoz, sem Alonsohoz...
2012. júl. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
Először is leszögezem hogy Vettelnek szurkolok de próbálok reális lenni.Minden elhangzottban van igazság.Tény hogy nem tud veszíteni és meggondolatlanul nyilatkozik de attól nem egy rossz és beképzelt ember.Webberre utána nem mondott semmit,sőt ő védte meg hogy nem láthatta.Hamiltonra szerintem mindannyian dühösek lettünk volna az ő helyében (bár a mutogatást megértem az interjú viszont már sok volt).A Buttonos eset után pedig azért jött ilyen hülye magyarázattal mert tudta hogy bűnös de viszont elismerni nem ismerheti el. Összegezve igen nekem se tetszik sokminden vele kapcsolatban de nem hinném hogy ennyire drasztikusan szidni kéne.És a tiszteletlenségről meg annyit hogy szerintem mindenkivel megbeszélte a dolgokat hiszen ha megnézed a színfalak mögött mindenki jóban van vele
2012. júl. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

"Azért, mert 17. volt, és totál mindegy, hogy 2 helyet előrelép, vagy marad ott, ezt az is mutatja, hogy ki is álltak később, viszont Vettelt hátráltatta az előzésével, mivel ott volt Alonso és közte egy olyan autó, aminek semmi keresnivalója nem volt a pontok tekintetében.


Ez intelligencia kérdése, Hamilton csak azt akarta megmutatni, hogy ha nincs a defekt, megnyeri a futamot."


Most ennyi erővel, ha valakit leköröz Vettel, akkor abban a pillanatban kiszállhatna a versenyből, hiszen ha kap egy friss szett gumit hiába gyorsabb, nem mehet el mellette, mert őt az hátráltatja. És ha esetleg a többiek jönnek mögötte, akikkel a lekörözött van versenyben, és mindannyian gyorsabbak, akkor álljanak be vonatozni, vagy menjenek az aszfaltozott bukótérben 70-nel, hogy ne zavarják az első 3at?


Az a véleményem, hogy mondjuk, ha ez az utolsó futamok valamelyikén történik, és harcban vannak még VB címért, akkor takarodjon mindenki félre igen... De Vettel hosszú körökön keresztül közvetlen Alonso mögött volt és meg sem próbált beszúrni. semmi. Amikor az eset történt, akkor meg a közelében sem volt... Akkor mit mutogat?

2012. júl. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Egyébként minek ezen vitázni? Szabályos volt, tehát nincs min vitázni. Azt meg mindenki döntse el, hogy mocskos vagy szép húzás-e volt ez Hamilton részéről...
2012. júl. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

"Ok, ez a véleményed, nem érdekel.


Viszont a legnagyobb baromságodra még felhívnám a figyelmet röviden, futást Forma 1-hez hasonlítani nem vall nagy intelligenciára."


:D Ezen beszartam! :D Szerintem Te egyszerűen nem tudod elviselni (Vettel-el egyetemben), ha másnak van igaza. Igenis hasonlítom, mert gyakorlatilag ua. (főleg versenyszerűen), és hol van az kérem szépen leírva, hogy lekörözött nem veheti vissza a körét?! Sehol! Na látod! Máris nem baromság, hanem egyszerű logika (észérv) :) Már meg is van oldva a kérdés. Vettel (és Te is) mehet vissza a dedóba, a hisztit meg hagyja otthon. Ha már nem neki áll a zászló, csapja magát a földhöz... szánalmas!!

2012. júl. 23. 21:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!