Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek Vettel normális...

Szerintetek Vettel normális (most, hogy nem vezeti a tabellát)?!

Figyelt kérdés

Először is, a Schumacher-el történt incidens. MIndenki láthatta, hogy leszorította a pályáról. Ha ez fordítva történt volna, még ő lenne felháborodva "szabálytalanság" miatt.


Másodszor. Hamilton a friss gumikon láthatóan gyorsabb volt, mikor visszavette Vettel-től a körét. Idézem: "Hülye manőver volt a részéről, már le volt körözve." Sehol nincs szabályba fektetve, hogy lekörözött versenyző nem előzhet élen haladót.


Harmadszor: a Button-al való találkozása. "Nem tudtam, hogy még belül van-e, vagy sem, és nem akartam összeütközni vele, mert az lett volna a legrosszabb, ami megtörténhet." Na ne mondja már nekem senki, hogy egy autónyi helyet egy F1-es pilóta nem "tud". Okey, ne érezd az utcai autód lökhárítóját, esetleg a pótkocsit, na de egy egész komplett versenyautót?!


Egyébként olvassátok el. Kíváncsi vagyok a véleményekre (a reálisokra)! Ja, és mindenki észrevette az egyre elharapódzó stílusát? És mi az a kapálózás??


[link]


Köszi


2012. júl. 22. 23:57
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

"Azért okozott hátrányt Vettelnek, mert csak őt előzte meg, Alonsot nem, ezért sok körön át Alonso és Vettel között lábatlankodott, így esélye se volt Alonsohoz közel kerülnie Vettelnek."


Ezzel pedig vitatkoznék. Ha a kis majom lett volna olyan gyors ez a kérdéskör most fel sem merül (gyengébbek kedvéért: ez az előzés meg sem történik). Másik meg: ha már meg is előzte Hamilton Vettel-t (és Vettel-t olyannyira fel is tartotta -volna!-), akkor simán le is körözhette -volna!- újra. Ha annyira gyors... de nem volt az, ott poroszkált valahol. Ez csak egy kifogás, esélye sem volt Alonso-t előzni (H-t sem tudtaa újra...:)), ezzel csak védekezik... elég gyatra:)

2012. júl. 23. 21:18
 22/22 anonim ***** válasza:
Ha Vettel olyan gyors leelőzi Alonsot és Hamilton se megy el könnyedén.Pláne hogy utánna is csak távolról figyelte.
2012. júl. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!