Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » (F1) Szerintetek a Mercedes...

(F1) Szerintetek a Mercedes lehet még versenyképes ebben az idényben? Tud még annyit javítani a teljesítményén, hogy újra a dobogóért harcolhassanak?

Figyelt kérdés

Az utóbbi futam óta hihetetlenül visszaestek a fejlesztések terén. Versenytempójuk nulla, gyorsan koptatják a gumikat és már sokkal lassabbak, mint év elején, amikor még rendszerint a pole pozícióért tudtak harcolni.

Szerintetek tudnak még olyan fejlesztéseket felrakni a W03-ra, hogy versenyképesek legyenek? Vagy már nem fektetnek több energiát ebbe az autóba és belefognak a jövő évi autó fejlesztésébe?

Mi a véleményetek: látunk még idén Mercedes győzelmet?



#2012 #Mercedes #Schumacher #F1 #Rosberg #Forma-1 #Mercedes AMG Petronas #Brawn #Haug
2012. aug. 4. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez egy elég bonyolult kérdés, mert a mezőny nagyon egyben van és egy jól sikerült fejlesztéssel vissza is kerülnek az élmezőnybe. A pályakarakterisztikától is nagyon függ, hogy mennyire versenyképesek és az időjárási viszonyok is bármikor a kezükbe adhatnak egy jó eredményt. Néhány versenyig a McLaren is visszacsúszott, aztán az utolsó két versenyen hoztak két dobogót, amiből az egyik győzelem.


Szóval szerintem simán becsúszhat még nekik egy-két eredményesebb verseny.

2012. aug. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A fő probléma ez.


[link]


A másik meg míg a többi top csapat próbál annyi pénzt költeni a jó eredményekért amennyit csak kell, addig a Merci folyamatosan csak azon agyal hogy hogy lehetne minél olcsóbban megúszni az egész projektet ami hát lássuk be 3 éve nem működik emiatt. Szerintem hamarosan kivonulnak mint a BMW.

2012. aug. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a Mercedes már nem fog jelentős fejlesztésbe kezdeni, szerintem már ők sem lássák az értelmét.
2012. aug. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Max egy-két kisebb fejlesztést fognak még csinálni, de idén már úgy sincsen semmi értelme se.

Szerintem jobban tennék, ha 2013-ra koncentrálnának...

2012. aug. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mivel még az sem biztos, hogy maradnak-e jövőre, nem hiszem hogy túl sok pénzt ölnének bármibe is.
2012. aug. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Elég sokat fejlesztenek,várható komolyabb előrelépés a hajrában.


Pl most új kipufogójuk lesz,felrakták végre a már kitesztelt új elsőszárnyat,és valamit bütykölnek majd a drs-en is.Ha nem lesz pecjük akkor még komoly eredményeket is behúzhatnak.

2012. szept. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
vicc ez a csapat, szégyen
2012. okt. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem

nem

nem

2012. okt. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!