Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek a magyar küldöttsé...

NemM1az kérdése:

Szerintetek a magyar küldöttség hány arannyal tér haza Londonból?

Figyelt kérdés
Szerintem,elég jól állunk már.tippeljetek!
2012. aug. 7. 19:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem lesz vagy 4 arany kajak-kenuból még, remélem most a birkózásból is egy. az már 9. A férfi vízilabdások is beszerezhetnek egyet, elég jók voltak az USA ellen. És remélem meglepnek minket a női vízilabdázók is :) úgyhogy én olyan 11-12 re számítok összesen.
2012. aug. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egy 7-9 körül lesz. Kajak-kenusok hozni fognak párat, vízilabdázókban azért nem bízok annyira mert nagyon nagy rajtuk a nyomás (ettől függetlenül szorítok é hatalmas dolog lenne a 4edik zsinórban). De hát én alapból 2-4re számítottam összesen azt már most hogy állunk, kíváncsi leszek a végére. :)
2012. aug. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,én is úgy 8-9-re számítok.Ma még van esély a birkózásra,na meg a vízilabdás lányok is alakíthatnak.Fő az optimizmus :)
2012. aug. 7. 19:59
 4/12 anonim ***** válasza:
Birkózás ezüst lett sajnos.
2012. aug. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
nem sajnos az :) szép teljesítmény az ezüst is!!! Sok kis országnak érme sincs történelme során, mi meg egy ezüstön sírunk.. ugyanmár :) Tessék örülni annak is!
2012. aug. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jaj ne érts félre, örülök, csak így az arany számolás szempontjából. :)
2012. aug. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
:D persze, nem értelek félre, én is bosszankodtam egy kicsit, :D
2012. aug. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan 8db arany lesz.
2012. aug. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát ez jó kérdés. Bízok abban, hogy lehet 8 is. Jó volna, bízok a kajakosokban és a vízipólóban! De a reális szerintem a 7. Kár a tegnapiért, megérdemelte volna Tomi az aranyat!
2012. aug. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Hajrá magyarok!!
2012. aug. 8. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!