Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Nem érzitek úgy, hogy a brit...

Főzős Laci kérdése:

Nem érzitek úgy, hogy a brit Louis Smith mai nyilatkozata (miszerint neki kellett volna az aranyat kapnia! ) :nem sportemberhez méltó, és szégyen a brit versenyszellemre nézve?

Figyelt kérdés
2012. szept. 5. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyira de annyira gáz volt.... Már szinte én szégyeltem magam hogy miket mondd bár én nem ma halottam hanem pár hete. Szerintem nagyképű ás nem sportemberhez méltó. Eleve felpontozták csak azért mert brit de ő maga is azt nyilatkozta a verseny után hogy Berki megérdemelte a győzelmet, és ha a lassítást visszanézzük akkor láthatjuk hogy Krisztián jobb tornász. Mikor ezt mondta én teljes tisztelettel néztem felé de pár nap múlva amiket nyilatkozott.... Hihetetlen gáz:S
2012. szept. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Andizsuzsi ***** válasza:
68%
Én megértem az elkeseredését, valóban nehéz eldönteni, hogy mi ér többet, egy nehezebb, vagy egy könnyebb, de szebben kivitelezett gyakorlat. De hozzá kell tenni, hogy a régi rendszerben is elsősorban a kivitelezésen volt a hangsúly, és abban a rendszerben is Krisztián nyert volna. Nem ártana a fiatalembernek egy pszichológussal leülnie, és feldolgoznia a történteket, mert úgy néz ki, hogy egyre jobban belelovalja magát az ellenségeskedésbe. Nem ártana, ha inkább a technikáját csiszolná, mert biztos, hogy Krisztián nehezebb gyakrolatot fog összeállítani a következő versenyekre, és azt is tökéletesen fogja megcsinálni, gyönyörűen tonázik.
2012. szept. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kicsit az de valahol érthető. A torna egy olyan sport ahol az ember csak néhány évig van a csúcson, és maximum egy olimpián indulnak esélyesként. Ráadásul ő nehezebb gyakorlatot mutatott be. Szóval én megértem, van aki nehezen emészt meg egy vereséget, főleg egy ilyet. Igazából csak azt nem értem hogy mit remél. Ha meg is változtatják a pontozást, akkor sem fogják visszamenőleg újratárgyalni az összes verseny eredményét.
2012. szept. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem volt a gyakorlata nehezebb, sőt, a Krisztián olyan gyakorlatában volt olyan elem amit jelenleg senki nem képes megcsinálni a világon rajta kívül. erről ennyit, biztos nehéz lehet Louis Smith-nek de be kell látnia hogy van nála jobb.
2012. szept. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Andizsuzsi ***** válasza:
48%
De a gyakorlat nehezebb volt, magasabb pontról indult. Krisztián nyilatkozta is a verseny után, hogy magasabb pontértékű gyakorlatot kell összeállítani. Viszont a kivitelezés Krisztiánnak volt a jobb, így jött ki az azonos ponteredmény.
2012. szept. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A szabályokat mindenki tudja, ő is csinálhatott volna könnyebb gyakorlatot, magabiztosabban.. Én is pontozásos sportágat űzők, tudom milyen rossz amikor úgy érzi az ember, hogy a bírók vették el tőle az aranyat. Viszont max. óvni lehet, az ilyen később hisztizek a sajtónak dolog nagyon nem szép dolog. Ennek a sportágnak ez a hátránya, viszont a sportszerűséghez hozzátartozik, hogy a sportoló nem kérdőjelezi meg a végeredményt a verseny után.
2012. szept. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%

#4

Azt a gyakorlatot nem azért nem csinálja senki rajta kívül mert ne tudná bárki megcsinálni, pont az az egyik elem ami miatt könnyebb a gyakorlata. Egyszerűen csak látványos az ő hosszú testalkatával, de mondom bármelyik 12 éves gyerekhez odamész megcsinálja hibátlanul aki már foglalkozik 1-2 éve lólengéssel.

2012. szept. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7

Mért te tornázol..?

2012. szept. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én nem tornázom,csak piszokul zavar a sportszerűtlenség,és az úriemberhez Talmával,ahol a spanyol versenytársa volt nagyképű...
2012. szept. 7. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!