Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ti hogyan viselitek ha egy...

Ti hogyan viselitek ha egy versenyből győztesként illetve vesztesként kerültök ki? Hogyan tudtok örülni mások győzelmének? Kerültetek e már olyan helyzetbe hogy nem ti győztetek és mi volt a reakciótok?

Figyelt kérdés
2012. okt. 7. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem járok örömtáncot, ha nyerek, és nem is dühöngök vagy szidom a győztest, ha veszítek. Igyekszek minden helyzetben sportszerű maradni. Az indulataimat és érzelmeimet megtartom magamnak.
2012. okt. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ugyan azt csinálom, mint az első válaszoló...
2012. okt. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 MrPifta ***** válasza:
akárhanyadik is vagyok, örülök neki.
2012. okt. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én azért versenyzek hogy győzzek, számomra csak az az elfogadható eredmény. Ha valami miatt nem jön össze, pl betegség, sérülés meg hasonlók, akkor tudomásul veszem hogy ezek miatt nem jött össze. Más győzelmének meg egyáltalán nem tudok örülni.
2012. okt. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm mindenkinek!sokat segítettetek! :)
2012. okt. 8. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!