Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Forma-1 magyar közvetítésében...

Forma-1 magyar közvetítésében Mezei Dániel miért Alonsot élteti? Hogy hagyhatják elfogultságát? Elég idegesítő. Miért nem tud pártatlanul csak! Közvetíteni?

Figyelt kérdés
nagy nézhetetlen állami tv sok adófizetői forintért... Ez az Mtv, a Forma-1 -nél csak " szegény Wéber menti a menthetőt".

2012. okt. 28. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:
RTL-en is ugyan ez volt... Ferrari és Alonso, semmi más! Egy nagyrakás szar, ezért nézem angolul én.
2012. okt. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Palik meg Scumachert éltette állandóan. Amúgy angolul hol nézed első? :D
2012. okt. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mezei csak másolja Wébert. Wéber a nagy Alonso fan, Mezei meg azt hiszi hogy azért kell hypolni mer akkora isten. Ugyanígy szokott lenni mikor Wéber elkezdi a szokásos Räikkönen oltogatását Mezei egyből helyesel.
2012. okt. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Palik anno Buttonba meg Raikonnenbe volt betegesen beleb*zulva. Mezeinél ezt nem lehet leszűrni annyira hoyh kihez húz, egyszer mondjuk nem tartotta magűban hogy rühelli Alonsot. Azért róla ömleng, mert másról nem lehet éppen. Vagy szerinted ki ment ma akkorát hogy érdemes lenne megemlíteni? Vagy az előző futamokon?
2012. okt. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem mindegy ki kinek a fanja, de azt elvárom hogy a közvetítéskor ne derüljön ki. Ha valaki minden 3. mondata Alonso körül forog az már gyanús. Vannak ott azért még más jó pilóták is....
2012. okt. 28. 13:11
 6/9 anonim ***** válasza:

#5

Azért beszélt folyamat Alonsoról mert átment az élmezőnyön úgy mint a szél, aztán még Vettelnek is majdnem meghúzogatta a bajszát. Most beszélt volna rajkóról aki egy Massával nem bírt el 60 kör alatt? :D

2012. okt. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Így van, Alonso szerepelt az egyik legjobban ezen a versenyen, ha tetszik, ha nem. Azon kívül sok embert érdekli nem csak Mo-n, h vajon megnyeri-e a világbajnokságot, vagy Vettel fog triplázni és lássuk be, Alonso-nak van a legnagyobb esélye, nem Button-nak, vagy a többinek. :D
2012. okt. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sokkal roszabb, hogy Mezei Dániel nem ért a Forma-1 hez. És közvetítőként is csúfosan megbukik. Öt percen keresztül közvetítette le élő egyenesben a rajt utáni előzetesek visszajátszását....

Már várom, amikor az egyik Ferrari-versenyzőre azt mondja, hogy ő bizony Gerhard Berger. Abban az időben közvetített utoljára jól Forma-1-et...

Az utóbbi időben azt játszom itthon, hogy amikor megy a verseny, leveszem a hangot, és én közvetítem. A nagyapám szokta is élvezni... :D Nagy F1-hőskor rajongó vagyok, és a 90-es évek közepétől csüngök a versenyeken. Állítom, hogy jobban értek hozzá, mint Mezei elvtárs. Akinek, ugye, ez lenne a szakmája...

2012. nov. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gyuszi volt a legnagyobb Alonso (és Webber) fan :D 2008 Kanadában majdnem el is sírta magát, amikor kiesett a kedvenc.
2022. júl. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!