Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Csak szerintem egyre gusztusta...

Csak szerintem egyre gusztustalanabb sport a Forma1? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Már megint nem az a pilóta nyerte meg a vb címet, aki megérdemelte volna! Vettel csakis Neweynak köszönheti a címet! Gusztustalannak tartom a Red Bull csapatot.. Szemmel látható, hogy nagyon nyomják Vettelt, és hogy Webbert hátráltatják. Az is biztos, hogy a 2 Red Bull autó szinte csak a festésben azonos. Webber már számtalanszor bebizonyította, hogy jobb pilóta mint Vettel, ha engedik versenyezni. Érdekes amíg a Red Bull nem volt a legjobb csapat Webber simán verte Vettelt, amikor meg már a Red Bull fényévekkel verte a mezőnyt Webbernek sorra jöttek neki a műszaki bakik, KERS problémák és még sorolhatnám... ugyanez volt 2010-ben is.. Gusztustalan.. Ezzel most nem azt akarom mondani, hogy Webber a legnagyobb tehetségek között van, mert ez nem igaz... De 1-2 vb cím simán benne van, és több tehetség van benne mint Vettelben. Ezek alapján azt nem értem hogy mért nyomják Vettelt annyira??? Azért mert 2008-ban, Monzában nyert??? Azt mindenki elfelejti, hogy esős futam volt, és hogy az akkori legjobbak (Massa, Kubica, Hamilton, Raikkönen) mind hátulról rajtoltak, és egymással voltak elfoglalva... plussz a Torro Rosso a 2008-as szezon második felére nagyon jó autót hozott össze, szóval az sem igaz amit mondanak, hogy Vettel a legrosszabb autóval nyert.. Onnan is látszik, hogy jó volt a Torro Rosso, hogy a csapattársa Bourdaisa második sorból rajtolt Vettel mögött, csak a futamon volt valami technikai problémája... Szóval a lényeg az, hogy nagyon nem érdemli meg a 3 vb címet.. Olyan autóval könnyű nyerni, ami fényévekkel gyorsabb még a csapattársa autójánál is. És félreértés ne essék, nem azért cseszegetem Vettelt, mert utálom őt.. Alonsot és Hamiltont is utálom, mégis elismerem őket, mert benne vannak a top pilótákban.. Vettelt viszont nem tudom elismerni, mert még nem mutatott olyat, amire azt mondtam volna, hogy ez a gyerek tud valami olyat, amit nem sokan tudnak megcsinálni a Forma1-ben..

De hogy megnyugodjanak a Vettel rajongók, szerintem Alonso se érdemelte volna meg idén a vb címet. Indok: Jól ment egész évben, a mezőny egyik legtehetségesebb pilótája meg minden, de nagyon sokszor szerencséje volt, és azért szerzett olyan sok pontot. Persze ettől függetlenül jobban megérdemelte volna a címet mint Vettel.

Akik idén tényleg megérdemelték volna a címet az Raikkönen, Hamilton, vagy esetleg Button.

Raikkönen pl egy zseni. 2 év kihagyás után szerintem senki se gondolta volna, hogy visszatérő évében mindjárt nyerni tud a Lotussal, 3-ik lesz az összetettben, veri a Mclareneket, az egyik Red Bullt és Ferrarit, és hogy egyáltalán harcba lesz a vb címért ilyen sokáig. Én szívem szerint neki adnám a 2012-es címet.

Hamilton szintén iszonyat jó volt idén, ő is nagyon megérdemelte volna idén a címet, mondom ezt attól függetlenül, hogy gyűlölöm őt. Ha nincs neki olyan sok balszerencséje, akkor szerintem most ő lenne a bajnok. A csapat minimum 100 pontot eldobott tőle szerintem.

Nagy kár érte, hogy a Mercedeshez igazolt. Szerintem nagyon rossz döntés volt. Féltem attól, hogy el fog tűnni a süllyesztőben.

Buttonért idén szintén nagyon kár. Neki is rengeteg technikai problémája volt, főleg az év elején, és olyan is volt, hogy az élről esett ki valami meghibásodás miatt. Ha nem lett volna neki is ilyen sok műszaki problémája, akkor biztos, hogy okozott volna egy kis fejfájást Alonsoéknak. Az is szép teljesítmény volt tőle, hogy a szezon közepe felé még csak (ha jól emlékszem) a 8. - 9. helyen állt, és Hamiltontól több mint 50 ponttal volt lemaradva. Az utolsó futamra majdnem megelőzte Hamiltont, csak 2 ponttal maradt el tőle. Igaz Hamilton kiesésének köszönhetően, de azért Buttonnak is volt idén minimum annyi technikai problémája, mint Hamiltonnak.

Egy szó mint száz, szerintem Raikkönen, Alonso, Button és Hamilton a legtehetségesebb pilóták a Forma1-ben, simán verik Vettelt.

Az előbb említett 4 legtehetségesebb közül a legjobb szerintem Raikkönen, mert benne megvannak azok a "tehetségek" amik Buttonban, Hamiltonban, és Alonsoban csak külön külön vannak meg.

1. Raikkönenben megvan Hamilton gyorsasága és és némileg a forrófejűsége is

2. Alonso kiengyensúlyozottsága

3. Button gumikímélése is

Szóval a problémám az, hogy nem azok nyernek, akik igazán megérdemelnék a címet.



2012. nov. 29. 19:54
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó te egy rakás szánalom vagy XD
2012. nov. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 El Greco ***** válasza:
100%
Utolsó elõtti,amit Räikkönenrõl írsz,az nem igaz.
2012. nov. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim válasza:
Tudod a forma 1 technikai spor, itt bizony nagy szerepe van az autónak. És Newey is nagyon sokszor mondja h Vettel azért megy ilyen jól az autójával, mert jó párosítás. Webber nem olyan mint Vettel, ezért neki más karakterű autót kell építeni, ezért lehet akár szemmel látható különbség az RB-k között. Amugy szted ha webber elégedetlen lenne hosszabított volna? Tuti h talált volna más ülést, de vszeg tudja h ennyi telik tőle, tudja h nem veri Vettelt.
2012. dec. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim válasza:

Utólsónak: Webber lehet találna másik ülést de max egy kisebb csapatnál(a kora miatt) de ott sem biztos.Szóval azért maradt a Red Bullnál mert dobógós helyezéseket meg valamilyen sikereket még el tud érni egy ideig...

Nem értek mindenben egyet kérdés irójával,de engem is idegesít ahogy Vettel mutogatja az ujját hogy ő mekkora király.Komolyan hányi tudnék tőle,ja meg az idióta visongatása fejhangon a rádióba amikor a messze legjobb autóval nyer 30 mp-el....Elég géz hogy egy ilyen tejfeles szájó kisgyerek így nyeri sorra a címeket...Attól hogy 3 VB címe van még nem lehet egy lapon említeni a többi háromszoros világbajnokkal(Lauda,Senna,Stewart,Piquet)...

A Schumihoz való hasonlítás is vicc.Értem én hogy német meg minden,de Schumit legalább tisztelték az emberek akármennyire is utálták...De ez a gyerek egy kész vicc...a forma 1 legjobb autóját odaadták az egyik legéretlenebb kezébe...Komolyan ha akárki más lenne ilyen sikeres semmi bajom nem lenne vele.Én sem kedvelem Alonso-t vagy Hamilton-t de inkább ők mint Vettel...

2012. dec. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim válasza:
Bocs a helyesírásért...
2012. dec. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 El Greco ***** válasza:
Szerintem egy Red Bullal bárki nyerhet,még Kartykheiyan is.
2012. dec. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:
Teljesen egyetertek veled tenyleg Alonso kellett volna nyerjen de csodaval hataros modon mikor vezetesre allt 2x-er is nullazott ... ennyit a Red Bull-rol egy szar csapat!
2012. dec. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Bernie bácsi egyre korruptabb, ez van

Üdv: egy Alonso drukker

2012. dec. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
29%

Üdv! Elolvastam nagyjából a háromnegyedéig, és baromi nagyokat röhögtem rajtad...


11. Sorig a válaszom: Vettel jobb mint Webber. Hol volt Webber 2009-ben? Ha? Vettel akkor is verte, mikor aBrawn volt a menő, úgyhogy ez már baromság. KERS problémák meg nem csak "direkt" lehetnek... LOL. ,,A két autó csak a festésben azonos" XXDDD. Szerinted konstruktűrt nem akarnak nyerni, te ökör?


15. sortól a 18. sorig: Az, hogy esős futam volt, az semmit nem jelent, hamiltonnak, kovanak, raikonennek meg csak a saját hibája, hogy elrontották az indőmérőt.



20 sor: Gyorsabb a f*szt. Te már csak kifogást keresel... ökör...



"Vettelt viszont nem tudom elismerni, mert még nem mutatott olyat, amire azt mondtam volna, hogy ez a gyerek tud valami olyat, amit nem sokan tudnak megcsinálni a Forma1-ben." Brazil nagydíjt nem nézted? Kétszer csúszott ki, úgy lett 6. Belgiumban is, honnan let második, a 11. helyről! És amikor a boxból rajtolva lett 3.? Azokat a futamokat nem láttad? Nem bizony, nem, mert nem akarod látni....

2013. febr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:
Az F1-nek pont az a lényege, hogy nem azonos autókkal mennek. Ez a mérnökök versenye is. Aki azt akarja nézni, hogy kb. 20 teljesen ugyanolyan kocsi körözik egy pályán, annak nem a Forma-1 a sportja.
2013. febr. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!