Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Forma-1 nézők! Mit változratná...

El Greco kérdése:

Forma-1 nézők! Mit változratnátok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Kit cserélnétek le a jelenlegi F1-es mezõnybõl,kire,és miért?(olyan pilótákat is írhattok,akiknek nincs állása).

Illetve milyen átigazolásokat változtatnátok meg?



2012. nov. 30. 22:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én a szezonzáróért kétszeres pontot adnék meg kivennék egy-két fos Tilke-pályát.
2012. nov. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ez jó!!

Grat!

2012. nov. 30. 23:18
 3/12 anonim ***** válasza:

Én visszahoznám Kubicát, Sutilt, meg küldenék egy magyart is versenyezni :)

A HRT helyére raknék egy versenyképes csapatot.

Hülkenberget visszairányítanám a Force Indiához. Ja és Vettelnek adnék egy Ferrarit, ha azzal is világbajnok lesz, elismerem hogy tud valamit...

2012. nov. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Így van az idei évben Louis Hamiltont és Alonso-t kocsiproblémáik hátráltatták! Bármelyikük Vettel kocsijában ült volna világbajnok! Én a Mclarenhez Raikönent tenném még be!
2012. nov. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mivel a Kubica nem tudja a kezével rendesen elengedni a kormányt, ezért hiába akarjátok visszahozni, nem tudná használni az autót. Olyan idegi sérülése van, hogy meg tudja fogni a tárgyakat, de elengedni csak lassan, Nem tudná a gombokat nyomogatni. Egyébként én is visszahoznám, és szerintem mindenki. Végülis az ő dolga lenne rendbe tenni ezt a Vettel-kérdést, ha már ő hozta a nyakunkra a bajt. Én a Hülkenberg helyében azért nem hagytam volna ott a Force Indiát, mert bár nekem nagyon nem szimpi a Vijay Mallya (olyan maffiózó, mint a Briatore)de eddig elég rendesen bánt a pilótáival. Szemben a fosos HRT-vel meg a Torro Rossoval, ahol futamról futamra csak sz*rkeverés ment az előző szezonban. A McLarennek amúgy szerintem az van, hogy most átvették a Perezt, megnézik mit tud, jövőre meg talán lejár a Button szerződése meg asszem a Vettelé is, és szerintem a Buttont nyugdíjba akarják küldeni hogy az udorító Vettelt megszerezzék maguknak. Ezzel szemben én a helyükben a Perezre meg a Buttonre terveznék egy gumikímélő autót, és egyiket se nézném le annyira, hogy csak másodpilótának jók. Buttonnel egy kicsit többet törődhettek volna. bár amit a Webberrel meg a Massával csináltak az elmúlt évben a csapatai, annál azért nem sok rosszabb van. Ja de. Az a Mercedes, amit 3 évig a Schumacher alá tettek
2012. dec. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Magával a versenyek lebonyolításával kapcsolatban: Pályák, pilóták, csapatok

Sutilt, Barrichellot, Trullit, Satot, Kubicát visszahoznám az F1-be, vissza hoznám a Toyotát, a Hondát, a BMW-t, az Arrows-t, a Super Agurit és indítanám a Brawn csapatot, a Mercedes maradjon és minden, ami eddig volt. Hoznám gumiszállítónak a Bridgestonet és a Michelint a Pirelli mellé, az autókra lehessen olyan szárnyakat rakni, mint például amilyen szárnyak voltak 2008-ban (Nem az első és hátsó vezetőszárnyakra gondoltam). Továbbá szeretném, hogy az idétlen Karthikeyan elhagyná az F1-et, úgy is csak a lekörözések miatt van róla szó. De La Rosa mellé raknék egy másik jó pilótát, akin ki lehet próbálni az új fejlesztéseket. Vissza hoznám a második "pótautót", ami volt például '98-ban. Továbbá vissza hoznám a tankolást, és egy olyan plusz futamot hoznék, mint amilyen a Bajnokok Tornája (ROC). Az a pálya ugyanolyan vezetésű lenne, mint amilyenen mennek azon a rendezvényen kettő pilóta menne rajta, a párosítások meg olyanok lennének, hogy az időmérőn elért idők határoznák meg, hogy ki megy kivel. Vissza hoznám a Nürburgringet, az A1 ringet, Imolát, Indianapolist. Talán elvinném Le Mansra a sorozatot, az AVUS, Doningtonba, Magny-Coursba, Csendes-óceáni nagydíjt is visszahoznám. Mivel egy kicsit sok lenne a kb. 30 futam, ezért minden évbe változna a versenynaptár: Monaco,Silverstone,Kanada,Hockenheim,Hungaroring,SPA,Monza meg maradna folyamatosan, ez lenne a gerince az évnek, a többi felváltva szerepeljen, vagy egy "téli" Forma-1 lenne. Bocsánat a lehetetlen ötletekért, de szerintem nem lenne rossz ötlet, bocsánat a bonyolult leírásért!

Közvetítéssel kapcsolatban:

Leváltanám Mezei Dánielt, a helyére beraknám Szujó Zoltánt, Szujó mellé menne Palik László, mert ugye ahogy tudom Wéber Gábor jövőre nem tud minden versenyen kommentátori székbe ülni. De lenne egy harmadik kommentátor is, aki Szabó Róbert lenne, és akkor kommentálna, amikor Wéber Gábornak nincs rá ideje. A műsorvezetőt is leváltanám, helyette egy normális embert raknék oda, mint például Héder Barna. Élőben közvetíteném mind a három szabadedzést.

Röviden ennyi lenne...

2012. dec. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Utolsó,ez a legjobb!

Tényleg jó.

2012. dec. 1. 12:10
 8/12 anonim ***** válasza:
14%

Hát először is a pályák/versenyek.

Elősör is felemelném a versenyek számát 30-ra. A szezon Februárban kezdődne, és november végén érne véget. A jelenlegi helyszíneket megtatanám és hozzáadnék néhány európai versenyt meg közép és dél amerikai futamokat hogy meg legyen a 30. Esetleg lehet 1-2 verseny afrikában is.


A versenyek lebonyolításán is változtatnék, rövidebb lenne a versenyhétvége 2 napos. A versenyt is rövidítenám, olyna 1 órásra. Egyfajta gumikeverék lenne és egyszer kötelező lenne kereket cserélni, így ne ma gumispórolást kéne nézni hanem nyomhatnák neki végig. Lenne három kiemelt verseny ami hosszabb lenne és több pontot is érne, mondjuk Monaco, Monza és Silverstone.


Versenyzői fronton kirúgnám a tehetségtelen fizetősöket, a helyükre normális versenyzőket. Valami ilyesmit el tudnák képzelni:


Ferrari: Csalonzo - Massa

Mikláren: Button - De Resta

Mercedes: Hamilton - Schumi

Retyó Bull: Vettel - Webber

Williams: Maldonado - Britney

Sauber: Koba - Frinjs

Fake Lotus: Di Grassi - Barrichello

Force India: Hulkenburg - Bianchi

Torro Rosso: Ricardo - Valsecci

Caterham: Rossi - Trulli

Marussa: Glock - Perez

HRT(ha lesz) Raikkonen - Baumgartner

2012. dec. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 MrPifta ***** válasza:
jó, jó, de a "visszahoznám Kubicát meg a Toyotát" ötletek megvalósíthatatlaqnok, az 1 órás, több futam még elképzelhető is
2012. dec. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Visszahoznám a V10-es motorokat, és egy két Tilke pályát páros lábbal rúgnék ki a naptárból.
2012. dec. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!