Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Eltudnátok képzelni Sebastian...

Eltudnátok képzelni Sebastian Vettelt és Fernando Alonsot egy csapatban?

Figyelt kérdés

2012. dec. 2. 16:49
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
9%
Nem viccnek szántam. A jelenlegi mezőnyben szerintem ő a legtehetségesebb.
2012. dec. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
10%
El! Alonso rongyá verné! De ez nem fog bekövetkezni, addig nem mer oda menni. Hamilton-t és Alonso-t nem meri bevállalni. Max Rai-t mert vele puszipajtások, de valószínűleg Rai is ütlegelné rendesen, főleg versenyen.
2012. dec. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
65%

Már rongyá verhette volna háromszor is, mégsem jött össze.

Alonso csak úgy tud jó lenni, ha mindent, és mindenkit alárendelnek. Sőt, ezt meg is követeli, ez nála az alapfeltétel. Vettel meg bebizonyította, hogy ő az egyik legjobb, ezért még szép, hogy rá összpontosít a csapat.

2012. dec. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
78%

Ébredjetek már fel emberek!!!


Vettel az összes csapattársát szarrá verte, már a Torro Rossonál is. Sébastien Bourdais-t is, Buemit is. Itt meg Webbert. Ő eleve jó volt. Nem csoda, hogy a Redbullal nem tudják megverni. Kitűnő párosítás. Akinek nem tetszik sírjon. Alonso nem nyert futamot 2008-ban egy hasonló teljesítményű autóval, mint a Torro Rosso. Csak csalással Singapurban. Nagy teljesítmény. Vettel önerőből nyert.

És ezek tények. Tetszik vagy nem, így van.


Vettel a jobb!


:D

2012. dec. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
57%
2012. dec. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
42%

63%-os nem neked válaszoltam, hanem a kérdezőnek, ez az én véleményem, a tiéd pedig a tiéd, és azért nem adok rá különösebben, mert teljesen összefüggéstelen dolgokat írsz.


A kérdés az, ha elolvasnád figyelmesen, hogy el tudod-e képzelni Vettel-t és Alonso-t egy csapatban. Én pedig kifejtettem, hogy igen és hogy hogyan. Erre te beírod, hogy már 3-szor elverte. De könyörgöm te észlény, nem egy csapatban voltak az utóbbi 3 évben, a kérdés pedig arra vonatkozik, hogy egy csapatban! Akkor most megint, hogy jön ide ez a baromság amit beírtál?


Egyébként 2008-ban Alonso megnyerte a japán nagydíjat is, csak hogy pontosítsunk. Ne csak azt ragadd ki, ami az érvelésed mellett szól!

2012. dec. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
Az szól az érvelésem mellett, hogy Alonso egy öntelt p.cs, akit a kisgyerek sz.rrá aláz.
2012. dec. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

Kerülnének már össze...

Vettelnek egy Trabantot adna a Ferrari, nehogy Alonso üvöltsön a vereség miatt.

2012. dec. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Az utolsó két válaszod már teljesen racionalitásmentes, LOL kategória, úgyhogy ezekre inkább nem reagálnék.
2012. dec. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

Pedig nyugodtan reagálhatsz....


Vettel-Alonso páros tudod kinek lenne jó?

Az összes többi pilótának, mivel kiiktatnák egymást.

2012. dec. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!