Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek melyik csapatnak...

Szerintetek melyik csapatnak voltak jobb pilótái az F1 történelme során? A Ferrarinak vagy a McLarennek?

Figyelt kérdés

2012. dec. 3. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Mivel a 2 legnagyobb csapatról beszélünk igencsak nehéz a válaszadás...


Ferkás nagypilóták: Sunaher, Rajkó, Gilles Villenuve, Itxc...


McLarenes nagypilóták: Senna, Prost, Mika Häkkinen, Hamilton, Rajkó, Bruce McLaren, Fittipaldi...


Szerintem mindenki a saját kedvencét válaszolja :D Szóval McLarennek :D

2012. dec. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Mivel alonso mind2 csapatnak volt már versenyzője, ezért egál
2012. dec. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én a McLarent mondanám, de szerintem nyugodtan írhattad volna a Williamst is :) Senna, Prost, Hill, Alan Jones,Keke és Nico Rosberg, Barichello, Montoya..
2012. dec. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a Ferrarinál voltak a jobb versenyzők...
2012. dec. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 El Greco ***** válasza:
A Williamsnek.
2012. dec. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mclarennek.
2012. dec. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Prost volt a Ferrarinál is, és majdnem VB-t hozott ott is, csak az utolsó futamon összeakadt Senna-val. Egyébként lehetetlen megmondani, a legjobb pilóták viszont általában a McLaren, Ferrari, Williams vonalon ingáztak. Prost-nak majdnem sikerült mind a három csapattal megnyernie a VB-t, sajnos a Ferrari kimaradt, de futamgyőzelmeket azért termelt ott is. Niki Lauda szintén a Ferrari-val és a McLaren-nel lett bajnok.
2012. dec. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 MrPifta ***** válasza:
erre a kérdésre sincs tökéletes válasz
2012. dec. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

erre valószínűleg mindig azt fogod megkapni válaszként, hogy ki melyik csapattal szimpatizál...ezért én is a McLarent mondom.

de egyértelmű, hogy mindegyik nagy csapatnak voltak kiváló pilótái, mert ugye ezért is lettek nagy csapatok. kellettek valakik akik jól vezetnek egy jó kocsit

2012. dec. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

2009-ben volt lista, amelyet az autosport.com állított össze. Minden idők legjobb 40 f1-es versenyzőjét választották ki aktív, és volt f1-es versenyzők, csapatfőnökök és szakértők. Összeszámoltam, hogy az ezen a listán szerepelt versenyzők melyik istállóban versenyeztek.

Ferrari: 20

McLaren: 15

Ezek alapján a Ferrari nyert, talán ez a legobjektívebb módja eldönteni ezt a kérdést.

2012. dec. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!