Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintettek kik lesznek a...

Szerintettek kik lesznek a Top 3-ban a Forma1-ben?

Figyelt kérdés

1. Alonsó

2. Raikkönen (bocs nem tok német á-t írni ezzel a billentyűzetel)

3. Button



2013. márc. 2. 14:37
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Hányszor írjam már le, hogy teszt van még!Ezek még nem mérvadók mert mindenki próbálgat.Ide meg léci csak azt a három embert írd aki szerinted a top. 3.-ban bent lesz!
2013. márc. 3. 13:11
 12/24 anonim ***** válasza:
Ezt mindenki tudja, hogy teszt!! És jelenleg a tesztek alatt a Ferrari elég megbízhatatlan, ami azért nem túl sok jót vetít előre, tudom, hogy ez fáj neked, de ez van! Alonso is megmondta, hogy nem a Ferka a leggyorsabb autó, és megint jött az Európai felzárkózós szöveggel! Ami úgyszintén nem túl sok jót vetít előre! Sajnálom, de az a szomorú valóság!+!!!!!!!!!!
2013. márc. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

[link]

Ez csak azt jelenti, hogy nem anyira gyorsak minta mercedes például!!!!Nem azt hogy nagyon jó!A felfüggesztés meg azért volt olvastam mert hogy ott is próbágattak de az nem volt jó!!!!!

2013. márc. 3. 14:59
 14/24 anonim ***** válasza:

sztem 3 ra nem lehet leredukáni én inkább egy 5öst írnék


Raikönnen, Button, Hülkenberg, Alonso, és sajnos Vettel is

2013. márc. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Button? A Mclaren nincs sehol, azt se tudják merre van az előre az autóval kapcsolatban! Én Buttont semmiképp nem tenném oda!!
2013. márc. 4. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Tesztek alapján csak baromságot lehet írni.
2013. márc. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Vettel
2013. márc. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Szerintem:


1. Hamilton

2. Alonso

3. Rosberg


A tesztek alapján nekem ez a tippem, valószínűleg a Red Bull nem fog rögtön futamot nyerni, Mclaren se tűnik túl kirobbanónak, a Lotus még annyira se, viszont a Force India jó lehet, főleg Sutil de Gutierrez szerintem nem lesz túl jó viszont Hülkenberg idén folytatja tovább a szebbnél szebb eredmények behalászását.

2013. márc. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Örülnék annak az eredménynek amit felvázoltál, de nem hinném azt, hogy Hamilton már az első versenyhétvégéken felül tud kerekedni Rosberg-en, Rosberg azért mégis jobban ismeri a Technikát, és otthonosabb egyenlőre a csapatnál! Hamilton is nyilatkozta, hogy ez az év a beilleszkedésről, és a tanulásról, az autó kiismeréséről fog szólni a részéről.
2013. márc. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

én inkább 4-et írnék és nem sorrendben:

Alonso, Vettel, Hamilton, Raikkönen

2013. márc. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!