Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Forma 1 2013 Malajziai nagydíj...

Ronaldo99 kérdése:

Forma 1 2013 Malajziai nagydíj? Végeredmény?

Figyelt kérdés
Helló, mindenkinek. Forma 1 2013-as Ausztrál Nagydíjat Kimi Raikkonen nyerte, nagyon szép taktikával. Mit vártok a Malajziai nagydíjtól? Lotus-nak lehet esélye megint jó eredményt elérnie? Írjátok le, véleményeteket és hogy kit láttok hétvégén a Top3-ban. Hajrá Kimi ! : )
2013. márc. 21. 16:46
1 2
 1/12 anonim válasza:

Esőt várok, nagyot.

És Button-győzelemről álmodok, de a realitásoknál maradva MAssa a tippem.

2013. márc. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Hogy kit szeretnénk a dobogóra, és ki lesz, az kettő. A dobogóra szerintem Raikkönen-Alonso-Vettel hármas ismét felkerülhet, ebbe Maszlag, Rosber és Hamilton szólhat bele az eddigiek alapján. Talán Webber, bár sok esélyt nem látok. Kimi megérdemelten győzött, a versenytempója nagyon jó a Lotusnak, a gumit se eszi. Eddig tetszik az év. És akkor hajrá Kimi és Lewis ;)
2013. márc. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

1. Lewis Hamilton

2. Kimi Raikkönen

3. Nico Rosberg


GO KIMI&LEWIS!:)

2013. márc. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Esőt ne várjál, mert akkor nem lesz futam!!
2013. márc. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Remélem Hamilton oktatni fog a hétvégén! (bár ezzel a Mercedessel nehéz lesz)
2013. márc. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Misike válasza:

szerintem alonso a tuti befutó, jde raikkönen is ott lesz. a red bullnak nincs elég jó versenytempója, a mclaren pocsék, a mercedes esőről álmodik. de ha az megjön akkor bármi megtörténhet.

kéne pár baleset meg safety car

2013. márc. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én egy ilyen Raikönnen Massa Alonso első háromra tippelek de sorrendet nem is nagyon mernék mondani, Force Indiások na meg Hülkenberg még bekavarhat, redbullra annyit mondok, hogy kb. ugyan az lesz mint Ausztráliába nem a gumik hanem a tempójuk miatt elölről rajtolnak de ilyen 4-5 max
2013. márc. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hamilton ott lesz gyerekek, úgy készüljetek!!!!!!!!!!!!
2013. márc. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kimi nyer, Vettel második és Alonso a harmadik.
2013. márc. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Megmutatta Kimi, hogy a Lotus megy szárazon is, rendesen. Ne álmodozzunk Hamilton győzelemről !. Kimi lett a szabadedzés nyertese ! :)
2013. márc. 22. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!