Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek is megint csak az...

Szerintetek is megint csak az autón múlhat Alonso világbajnoki címe?

Figyelt kérdés
Véleményem szerint közel sem a legjobb pilóta ül a legjobb autóban

2013. ápr. 22. 18:27
 1/10 anonim ***** válasza:
nem most a csapaton... még egy két ilyen hülyeséget megcsinálnak és 100%-ig esélytelen lesz Alonso... Csak a csapat hülyeségei miatt rengeteg pontot vesztett, mondjuk a leszakadt első szárnyba őt is hibásnak érzem kicsit mert ha tuja h sérült az eleje nem kellett volna annyira nyomni a célba és úgy lehet kibírt volna még 1-et
2013. ápr. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igaz
2013. ápr. 22. 19:11
 3/10 anonim ***** válasza:
ez csak az én véleményem de amióta Jean Todtot Stefano Domenicali váltotta fel azóta szerintem nem a Ferrari megy le a lejtőn...
2013. ápr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"fel azóta szerintem nem a Ferrari megy le a lejtőn..."


ezt így akartam írni:


fel azóta szerintem a Ferrari megy le a lejtőn...

2013. ápr. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Még sok van hátra, simán vb esélyes. A Ferrari idén meg a 2. legjobb autó szerintem szóval annyi nem múlhat az autón.
2013. ápr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azzal vitatkoznék hogy övéké a 2. legjobb autó. A Lotus, Redbul, Mercédes simán lekőrözi. sőt némelyik pályán még talán a Force India is. Csapat szempontból jóval összeszedettebbek mint a többi csapat, csak a döntéseik nem a legoptimálisabbak.
2013. ápr. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A Mercedes eddig iszonyat lassú a futamokon, szinte mindig rengeteg helyet vesztenek a futamon, de igazából mindegy is mert időfutamon is gyorsabb a Ferrari náluk az eddigiek alapján.


A Force Indiat hagyjad már... Egyszer jó volt most di Resta (de még most is jobb volt a Ferrari mint az ForceIndia) de igazából nincs kiugró eredményük ezen kívül eddig. Az időfutamokon eddig a Ferrarikkal esélyük sincs tartani a lépést, de a futamon is lassabbak.


A Lotus időfutamon egyértelműen lassabb de viszont ők futamon nagyon jól mennek és ugye az számít az igaz, de akkor is inkább egy Ferrariba ülnék be mert a futamon ők is gyorsak.


Szerintem az autók sorrendje erősség szerint:


1. RBR Renault

2. Ferrari

3. Lotus

4. Mercedes

5. Force India

6. McLaren (nagyon egy szint amúgy a Force Indiaval)

7. Torro Rosso

8. Sauber

9. Williams

10. Marussia

11. Caterham

2013. máj. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem Fernando Alonso az egyik, ha nem a legjobb pilóta a mostani Forma 1-ben. Azért technikai sport, mert sok múlik az autón, így önmagában nem elég, hogy valaki a legjobb pilóta legyen, hanem meg kell lennie a megfelelő technikai háttérnek is! Idén a Ferrari elég hullámzó. Olykor nagy/amatőr hibákat követnek el, aztán tökéletes hétvégét futnak! Szóval, ha a formát sikerülne kiegyenesíteni, akkor szerintem Alonso lehetne világbajnok. Amúgy szerintem megérdemelné! Sokkal jobb pilóta annál, mintsem "csak" 2 vb címe legyen!

Vamos Fernando!

2013. máj. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tavaly se az autón múlott.
2013. máj. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A Ferrari tavaly se volt rossz, sőt év végén már nekik volt a legjobb tempójuk. Idén meg szerintem minden túlzás nélkül állíthatjuk, hogy a Ferrari a legjobb autó, a Red Bull gyengébb, mivel nem bánik olyan jól a gumikkal, a Lotus szinte meg csak a jó gumikezelésből él (Nem rossz az autó, de tempóban nincs ott , ahol a Ferka, meg az RBR)

Idén valószínűleg elég lesz a matematika határain belül maradva, 100 %-ot teljesítenie Alonsonak, hogy az uccsó futamon elveszítse a vb-t. :P

2013. máj. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!