Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerinted is szégyen ez a...

Szerinted is szégyen ez a túra autós vb?

Figyelt kérdés

Nézte ma a tv-ben hát egy szégyen ez a túra vb. Előtte volt a kocsi nagydíj az is egy vicc volt, de ez még azon is túl tesz. 15 perces futam az is nulla előzéssel. Egy vicc.


Neked mi róla a véleményed?



2013. máj. 5. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát igen az tény hogy sajna harmat gyenge a WTCC. A fő baj szerintem a kevés körszám, minimum 20 kör kéne. A másik pedig hogy 1 gyártó van, a többi meg csak toldozgatja a verdáit, pedig pár éve még egész jó kis sorozat volt. Az Auto GP meg mindig is egy szar sorozat volt, de ilyen betét futamnak elmegy. Egyébként nem ártana kicsit több időt fordítani a magyarórákra.
2013. máj. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1x néztem bele max. 5 percig, de ez idő alatt 1 előzést sem láttam, és ez a pár kör meg amit mennek az semmi, de persze ez idő alatt is a mezőny fele kiesik...
2013. máj. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

persze, nagyon kevés ez a körszám, lehetne jóval több is, viszont azt se felejtsük el, hogy a Hungaroringen szinte nem lehet előzni.

nézz meg más futamokat, azért vannak amik izgalmasak.


és élőben amúgy egész nézhető volt, még az Auto GP is. bár az a 6 db két személyes vacak uncsi volt egy órán keresztül. de a hangulat fantasztikus volt, úgyhogy szerintem nem szégyen semmi benne

2013. máj. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=6hxPXZbkf7I

Igaz ez tavaly volt, de nekem nem a szégyen szó jut eszembe róla.

2013. máj. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is gyenge. A DTM a legjobb túraautó széria.
2013. máj. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a körszám kevés és sokszor a holt unalmas rövidített verziójú pályákon mennek (a DTM-el is ez a bajom)

egyébként szerintem nagyon jó sorozat bő 6 éve követem és szeretem:) régen jobb volt tény,manapság ide is elért valamelyest a válság autók és pénz ügyben, a versenyek színvonala is csökkent,de azért még igyis akad néha egy-két igen jó futam:)

2013. jún. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!