Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy győzzem le a szégyenérzetem?

Hogy győzzem le a szégyenérzetem?

Figyelt kérdés
nah szóval 17 éves fiu vagyok 183 cm magas 55 kg és elkeztem még régebben járni konditerembe de akkor a szégyenérzet miatt abbahagytam..mert ott a sok szép lány meg a kigyúrt csávók én meg a vékony gyerek ott mellezek a sima rúdal és azt is alig bírom el...két haverom akik már régebb óta járnak asztmontak ne torodjek ezzel..de jaj :( totál szeretnék megizmosodni felszedni de szégyelem is magam meg minden...

2013. ápr. 26. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

akkor neked a konyhában kellene először legyőzni önmagad.

ha ilyen szinten alultáplált vagy,akkor ha elkezdenél rendesen enni,drasztikusan és hirtelen tudnál tömeget felszedni.

a másik dologra meg mondogasd magadban azt,hogy az összes jelenlévő 100 év múlva halott lesz,ahogyan te is,ezért teljesen felesleges itt aggodalmaskodni.

2013. ápr. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

2 haveroddal nem tudsz közösen menni? Velük kevésbé éreznéd furcsán magad az elején, aztán hozzászoksz és erősödsz is.

De hidd el egyáltalán nem ciki, mindenki elkezdte valahol. Az érezzen szégyent aki otthon wowozik a 120kg-jával(kivéve Molnár Peti:D).

Volt, hogy rajtam maradt a 30kg és úgy kellett nyöszörögni segítségért. Nem egy ego-építő dolog, de senki se 100kg-val kezdett szériázni. Le van szarva mások véleménye, a kondiban te vagy meg a vas.:)


Egyébként ha a sima rudat is alig bírod el, akkor valószínűleg igen kevés fehérjét eszel. Tedd rendbe az étrendedet és 2hónapon belül simán menni fog 35el is szerintem.

2013. ápr. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fontos lenne, hogy jókat zabálj, és hétröl hétre kéne, hogy erősödj a te esetedben. Ha ez nincs meg valamit rosszul csinálsz. Minden apró apró előrelépés ujabb ösztönzés, hogy keményebben rovább fojtasd.
2013. ápr. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki elkezdte valahol. Amúgy hiszed vagy sem, de nekem PONT ugyan ilyen arányaim voltak. 55 kiló/183 centi. Csak én 18 évesen kezdem el az edzést. Az elején mikor megpróbáltam minél több súlyt megmozgatni, tehát ilyen 30 kilóval próbáltam két kézzel állva bicepszezni sokszor megmosolyogtak. De hát ez van. Kit érdekel? Azok akik akkor megmosolyogtak most sehol sincsenek hozzám. Azok az emberek pedig nem fognak mosolyogni, akik komolyan gondolták. Általában ugyanis vagy túl sovány, vagy túl dagadtak voltak azok, akik szarrá gyúrták magukat később, tehát ők pontosan megértenek téged. Akik meg kinevetnek, azoknak sosem volt és nem is lesz efféle tapasztalatuk, de hát pont ezért a kitartásuk is csekélyebb lesz.

Amúgy pillanatok alatt rád fog vánszorogni 8-10 kiló az elején. Velem is ez volt. Alig telt el 8-10 hónap és már 63 kiló voltam reggel. Aztán újabb 10 hónap és már 70 kiló lettem. És nem is tartottam nagy diétát, mert örültem ha le tudok erőltetni valamit a torkomon, szóval nem lehetett csak úgy akármit enni. De az ilyen testalkatnak az az előnye, hogy nem fog elkezdeni hájasodni, meg tartalékolni. Komoly ch-s turmixbombák kellenek ahhoz, hogy elkezdjen zsírosodni a pocak... Legalábbis velem így volt. 3 éven belül 80 kilóra is fel lehet száguldani csak és kizárólag turmix-okkal.. Aztán ki fog alakulni az, hogy éhes is leszel, és nem csak muszájból kajálsz. Akkor már elkezdheted a diétát.

Ja és még valami. Az elején gyorsan fogsz ám fejlődni erőben is, ha igazán akarod. Egy hónapon belül kimehet a 60 fekve...

2013. ápr. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak közhelyeket tudnék ismételgetni, amik igazak is. Tehát nem kell beszarni. Én is nagyon vékony voltam és ennek ellenére zsíros is. Első edzésen majdnem ott maradtam fekvenyomásnál 30 kiló (tehát rúd + 2x5kg) alatt. Ha jó az étrended akkor hamar fejlődni fogsz, ez neked is önbizalmat ad majd. El kell kezdeni, de ezt csak te tudhatod, hogy akarod-e igazán...
2013. ápr. 27. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

töltsd le a P90X-et és eddzél otthon az első fél évben


és a kajálás sem mind1... body.builder.hu-n nézelődj

2013. ápr. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 196/60-nal lementem... :D
2013. ápr. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 182/51-el mentem le először ;) Valahol el kell kezdeni, úgysem szólnak hozzád rosszat.
2013. ápr. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!