Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Pingpong, uszásba könnyeb...

Pingpong, uszásba könnyeb kijutni az olimpiára?

Figyelt kérdés
13/F
2013. jún. 2. 09:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha időben elkezded akkor abban amiben jobb vagy :) Az asztaliteniszben eleve kevesebb kvóta van, plusz az nagyon nagyon Ázsia központú sportág, emlékeim szerint Londonban egy férfi magyar versenyző volt asztaliteniszben. Úszásban jóval több szám van, jóval több kvótát osztanak ki. Plusz Magyarországon az úszásnak komoly hagyományai vannak, így ha pl. magyar szinten jó vagy, akkor nemzetközi szinten is megállod a helyed.
2013. jún. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gyurci19 válasza:
Nos. Én mindkettőt csináltam és megosztom veled a tapasztalatomat. Az úszást fiatalon kell elkezdeni hogy jó legyél benne. Ha még nem jártál versenyszerűen úszni (Leigazolt versenyzőként) akkor 13 évesen az úszásról lekéstél. Szerintem az asztaliteniszben jobban ki tudnál jutni, de akkor még most kell elkezdened! :-D
2013. júl. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!