Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Csak engem bosszant az idei...

Csak engem bosszant az idei versenynaptár? (F1)

Figyelt kérdés
A kanadai nagydíj után 3 hét szünet következik. Június 30-án brit,július 7-én német nagydíj.Utánab 3 hét múlva jön a magyar nagydíj.Ezek a 3 hetes szünetek nagyon bosszantóak.A tavalyi versenynaptár sokkal jobb volt akkor 2 hétente voltak futamok nyáron és a német nagydíj után 1 hét múlva jöttek Magyarországra.Ja,és idén miért nem mennek Valenciába? Ott mindig jó versenyek szoktak lenni...

2013. jún. 12. 16:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen, csak téged bosszant. Engem pl egyáltalán nem. Ha ilyen, hát ilyen :)
2013. jún. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Valencia ?! Jó VERSENY?! Valenciában sose volt jó verseny... Az ok, amiért ott (hála istennek) nincs több verseny az az, hogy a hajléktalanok szinte beköltöztek a pályára, van is 1 videó róla ha lesz időm megkeresem. Egyébként meg oké, hogy bosszant ez a versenynaptár, de mindenkinek kell pihenni... Szerelőknek, pilótáknak, és mindenki másnak is, nem robotok ők sem.
2013. jún. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Jézusom én azt hittem továbbra is 1 hét lesz csak a Német és a Magyar GP között....aztán utána meg jár a szájuk hogy még november végén is van futam. Nem kéne 3 hetes szüneteket berakni minden második futam után.
2013. jún. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#3

Teljesen egyetértek veled!

2013. jún. 12. 19:14
 5/13 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék, hogy ti hogy bírnátok a 19-20 futamot átdolgozni úgy, hogy 1 hetente következnek a futamok egymás után. :)
2013. jún. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Azt is figyelembe kell venni, hogy folyamatosan bővül a naptár viszont az is fontos hogy egy versenynek nagyjából ugyanakkor legyen az időpontja, vagy ha változik ne egy hónappal rakosgassák ide-oda és lehetőleg ne minden évben. Pl most 3 hetes szünet van kanada után, jövőre jön az újabb amcsi verseny akkor már csak két hét lesz. Ilyen szempontokat is figyelembe kell venni, meg jobb kétszer három hét szünet mint egyszer 6 hát mint ahogy volt pár éve. Na az tényleg kiakasztó volt.
2013. jún. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#5

Már nem azért de egy átlag gyári szalagmunkás az év 365 napjából 330-at végigdolgozik fillérekért. Nehogy már gondot jelentsen kibírni nekik azt ha hetente van verseny dollár milliókért.

2013. jún. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#7

Ja, mert csak akkor dolgonzak mi? Bele láthatnál kicsit a dolgokba... Plusz azt is számold bele, hogy közben a világ egyik feléről a másikra repülnek néha.

2013. jún. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#8

Jaj szegények egy repülniük kell gondolom ha választaniuk kéne inkább fejtenék a követ egy kínai bányában napi egy marék rizsért mert a repülés olyan szörnyű dolog. Agyon fizetik őket, aztán ezért az év 12 hónapjából 8-9-et át kell dolgozni úgy hogy néha több hetes pihenők vannak. Ez egyáltalán nem nagy szám, ha meg nem bírják lehet menni mást csinálni milliók cserélnének velük.

2013. jún. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyet értek az utolsóval. Ráadásul most alig kell repülni mert európába lesz vagy 8-10 futam. Akkor 2-3 óraán belül simán átjutsz a másik helyszínre. Simán tolhatnák hetente a futamokat, dolgozzanak meg azért a pénzért, amúgy se hosszúak a futamok.
2013. jún. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!