Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Miért nem szeretik az emberek...

Miért nem szeretik az emberek a Nascart?

Figyelt kérdés
Nem hogy itthon, de még amerikában is sokan nem szeretik. Pedig szerintem azoknak az autóknak a hangja a világon az egyik leszebb muzsika, a nézőtérről az egész versenyt látod, és nem mint a F1 nél hogy csak elmennek előtted azt csá... Sokkal gyakoribban és brutálisabbak az ütközések (van aki ezt szereti...) És a Nascaros videójátékokhoz hozzájutni kész művészet...

2013. jún. 13. 19:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Amerikában toronymagasan a legnépszerűbb autósport. Az F1-et is rühellik sokan, ez egy ilyen bicikli. Errefelé meg szimplán nem értik.
2013. jún. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
nagy kár :/ Magyarország akkora egy majmoló ország, még saját pankrációs rendezvényünk is van (hcw - hungarian championship wrestling [úgy látszik angolból nem állnak a helyzet magaslatán])... akkor lehetne már valamiféle Nascar is itt vagy indycar
2013. jún. 13. 20:34
 3/16 anonim ***** válasza:
Itthon semmi sportot nem támogatnak ami nem foci.
2013. jún. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 MrPifta ***** válasza:

én azért nem követem, mert az csak egy nemzeti bajnokság. Az IndyCar az VB.

Fociban sem nézem mondjuk a spanyol bajnokságot, csak nemzetközi válogatott és BL-meccseket

2013. jún. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Sajnálom az olyanokat, akik azért nézik a motorsportokat, hogy ütközést lássanak... Egyébként meg sokan alapból úgy vannak Európában, hogy egyszerűen útálják az amcsikat, és ezért már nem néznek Nascar-t meg stb-t... Aztán a másik, meg hogy azt nézni, hogy hogyan körönzen 1 ovál pályán nemtom hány kört az sem olyan nagy élvezet, de van akinek tetszik.
2013. jún. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

#5

Az F1 is dögunalom sokaknak meg európában sokkal többen vannak ráizgulva a balesetekre az tapasztalataim szerint. Nem véletlen hogy az amcsi szériákkal kapcsolatban csak arról számolnak be. Itt ezt igényli a nép ezt kapja.

2013. jún. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én rászántam magam párszor hogy megnézzek egy Nascar versenyt de egyszerűen nem hoz lázba. Ami meg pláne idegesít hogy a közvetítés 2 perc verseny 10 perc reklámból áll, ennyire még az F1-es közvetítések se pofátlanok pedig aztán itt lenne az elvárhatóbb:DD
2013. jún. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
nascart amúgy nem nézni érdekes illetve csaka baleseteknél... ott nem a technika számít h egy aerodinamikailag szinte egy téglával egyenértékű kocsiba beleraksz egy bitang erős motort és mész körbe körbe annak annyi a lényege h a profi nascarosok fékezés nélkül mennek a füstfelhőbe h vagy nyernek vagy zőúznak
2013. jún. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
amúgy tényleg rohadt nehéz lehet egy Nascar pilótának, mert azért elég egy rossz mozdulat és kicsúszol a francba, arról nem is beszélve hogy van ideális ív, és rajtad kívül még legalább 10-20 an is azon mennek. Jah és a nascarban elvileg minden kocsi ugyanolyan, szóval itt mondhatni a fizika uralása a lényeg. Tényleg sokkal izgisebb lehet élőben, mert én a F1 et nem tartom semmire, csupa fiatal van az élen örökké, a vének meg csak hátul kullognak, néha egy Webber feljut valami jobb posztra, de azok inkább már csak azért vannak ott hogy vonzák a tömeget. Mondjuk gondolom a nascarban is vannak taktikák, hogy milyen gumit raknak fel, mennyi üzemanyaggal mennek meg ilyesmik. Ha ott kipördülsz akkor imádkozhatsz hogy ne jöjjenek beléd, mert hiába lát az aki jön feléd, félremegy, de a mögötte lévő már nem biztos :D
2013. jún. 14. 00:31
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a sajtó 2-3 versenyhétvégéről be tudna számolni nálunk is a NASCAR-ról, akkor felkapott lenne ez is. Csak ha a nagyok nem foglalkoznak vele, "kit érdekel..." Ilyen a mai világ;)
2013. jún. 14. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!