Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan emberek,...

Vannak itt olyan emberek, akik szeretik a driftet? Esetleg lányok? 15/L

Figyelt kérdés
Csak azért vagyok kíváncsi, mert ez nem egy népszerű sportág a csajok körében. :)
2010. szept. 9. 18:52
 1/5 anonim válasza:

Nézni szeretem.

22/L

2010. szept. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és ki szoktál járni versenyekre?
2010. szept. 9. 19:12
 3/5 anonim válasza:
Nem, nincs ilyenre időm sajna. Néha youtubeon nézek, de amikor hazajövök is van bőven dolgom, ezért még azt se viszem túlzásba, de alapból érdekelne és tetszik.
2010. szept. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát azért jó azt olvasni, hogy nem én vagyok az egyedüli lány aki kedveli ezt a sportot..:) jó mondjuk ez egyértelmű, de akkor is kevesen vagyunk driftes lányok :)itt konkrétan úgy látom senki más nincs. :S pedig érdekelnének a vélemények...
2010. szept. 13. 20:16
 5/5 anonim válasza:

20F jó késő válasz, szóval bocs:)

Szerezz magad mellé még egy csajt, vegyetek egy kék sil-eighty-t és ti lesztek az impact blue az Initial D böl:P

Amúgy mint fiú/férfi engem nagyon meglepnek(pozitív értelembe) azok a csajok akik szeretik az autósportot, pláne még ha űzni is akarják.

Mondjuk nem tudom, hogy mit csinálnék, ha évek múlva vki lenyom utcán egy másik kocsival, akár driftbe, és mikor megállunk egy csaj szállna ki a másik autóból. köpni nyeli nem bírnék, de sokkal viccesebbnek találnám a helyzetet így, hamar elnyomná a legyőzöttség dühét egy női versenyző látványa. :D

Én egyáltalán nem vetem meg azokat a lányokat nőket, akik egy férfias sportot űznek(kivéve a gyúrás) és esetleg még jobbak is mint a férfiak legjava, külön felkeltené az érdeklődésem, hogy "Hmm... Ez máá döfi!"


De amúgy hogy érdekel? csak nézni mert tök vagány, vagy te is sodróznád minden kanyart? És mi lenne a vas amivel driftelnél? :D

2011. febr. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!