Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Egy 16 éves, tapasztalatok...

Egy 16 éves, tapasztalatok nélküli fiúnak milyen lehetőségei vannak az autóversenyzés terén?

Figyelt kérdés
Gokart, formulaautó, túraautó, rally, akármi szóba jöhet

2013. júl. 10. 00:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Rali meg túraautó leginkább. Gokartozni kár elkezdeni ilyenkor már, ha csak nem vagy baromi gazdag és baromi tehetséges.
2013. júl. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ja és hogy valami konkrétum is legyen a MNASZ rendez amatőr rali meg túraautós versenyeket, ott érdemes elkezdeni. Egy max két szezont mész ott és mehetsz a "profik" közé mondjuk azok is eléggé amatőrök nemzetközi mércével.


Ha mondjuk nekem kéne dönteni inkább a túraautózás felé mennék mert a rali egy halott szakág. Semmi jövőkép nincs benne.

2013. júl. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 nicolas halmo válasza:
aszongyato hogy a MNASZ-nal van esely,en 15eves tapasztalt gyerek vagyok,csak nem tom mere tovab,es menyibe kerul a MNASZ,es menyit kereshetsz,a jovot is ezbe kell tartani
2013. júl. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha van a családodnak elég pénze igazából bármilyen magyar csapathoz bekerülhetsz. Menj ki egy gyorsasági futamra, nézz körül. Beszélgess a csapattagokkal stb...
2013. aug. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nicolas halmo válaszára: Azt, hogy mennyit kereshetsz felejtsd el egy ideig, mivel még a királykategóriákban is sokszor a versenyzőnek kell fizetni, hogy ott lehessen és versenyezhessen. Szóval ha főleg pénzszerzés gyanánt szeretnéd ezt csinálni én azt ajánlom keress más lehetőséget, hacsak nem vagy megáldva Fernando Alonso reflexeivel. Először neked kell rengeteg pénzt beáldozni, másrészt ehhez szenvedély kell, ezt nem lehet pénzért csinálni. :)
2013. aug. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!