Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek bele?

Hogyan kezdjek bele?

Figyelt kérdés

Autóversenyzésről lenne szó,főleg a túraautókról (pl.suzuki cup).Arra lennék kíváncsi hogy kit tudnék én felkeresni azzal hogy versenyezni szeretnék,már több mint 1 éve szimulátorozok versenyszerűen és elég jól megy.(tudom hogy nem ugyan az stb...)Még van időm mert csak 15 éves vagyok,de már legszívesebben most lépnék ez irányba mert kezd életcélommá válni és úgy érzem hogy lenne hozzá tehetségem.Tudom mostanában már ebben a sportágban főleg a pénz számít mint mindenhol,de sztem megoldható lenne szponzort keresnem ha 1-1 hétvégére beülhetnék valamibe:)

(Csak olyanok válaszoljanak akik tudnak segíteni vagy értelmes hozzászólásuk van)



2013. márc. 21. 23:28
 1/1 anonim ***** válasza:

nézz meg pár interjút a futamok után.

kik indulnak?

kivénhedt gazdag örök gyerek üzletemberek,vagy az ilyen formák fiai.

lóvé nélkül,minimum valami gokart ob győzelem,vagy valami nélkül,miért adna alád valaki milliós technikát?

és nem mostanában számít benne a pénz.

ez mindig is az aranyifjak,milliomos csemeték sportja volt.

2013. márc. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!