Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Fényképezőgépet be lehet-e...

Fényképezőgépet be lehet-e vinni a Forma1 versenyre illetve a boxutca látogatásra?

Figyelt kérdés
2013. júl. 23. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:

A versenyen nálad lehet, de ha a boxutcát mész megnézni akkor tudtommal nem lehet képet készíteni, mivel lehetnek ott a versenyzők akár a csapatok, meg éppen ha csinálnak ott valamit akkor nem nagyon szeretik ha fényképet csinálsz aztán terjedni fog a neten.

Egyik ismerősöm volt ilyen helyen én is voltam még gyerekkoromba akkor még mobiltelefon sem nagyon voltak és már akkor is mondta egy tag hogy csak azok fényképezhetnek akiknek engedélyt adtak ami többnyire a sajtó volt.

Egyik ismerősöm ugye tavaly is volt, és akkor is mondta hogy csak bizonyos részeket fényképezhetett le, a belső dolgokat ahol a munka folyik ott csak engedéllyel lehetett. De a legjobb ha rákérdezel a vezetőre aki épp ott lesz, biztos elfogja mondani, meg ilyen helyeken máshol is előre szokták tájékoztatni az embert hogy ne fényképezzenek mert nem szabad meg minden marhaság. Ez akkor is így van ha múzeumba mész, vagy éppen egy gyárlátogatásra, ott is megmondják hogy mikor fotózhatsz és mikor nem. Én munkahelyemen sem szabad, ide elég sok látogató szokott jönni és nekik is adnak tájékoztatást hogy nem szabad fotózni ami ránk is vonatkozik hogy a termelés területén nem fotózhatunk. Elvileg a telefonunkat sem vihetjük be de régebben sok volt a lopás meg s szekrény feltörés így engedélyt adtak rá, meg hogy szünetekbe ha telefonálni kell akkor ne kelljen azért 4-5 percet hátramenni aztán vissza.

2013. júl. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet vinni. A boxutca látogatásra is lehet. Esélytelen az, hogy több tízezer ember ne vigyen be fényképezőt.
2013. júl. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!