Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek HA Ayrton Senna...

Szerintetek HA Ayrton Senna nem a Williams-hez igazolt volna akkor még most is élne?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy sokan nem szeretik az ilyen HA-val kezdődő kérdéseket,de őszintén kit érdekel? Az ne írjon ide.Arra lennék kíváncsi,hogy szerintetek ha nem igazol a Williams-hez Senna akkor még ma is élne? Mert akkor szerintem akkor nem ért volna az alváz az aszfalthoz és akkor nem szenved balesetet.

2013. júl. 24. 12:49
 1/6 A kérdező kommentje:

túl sok az akkor...

*Mert akkor szerintem nem ért volna az alváz az aszfalthoz és akkor nem szenved balesetet.

2013. júl. 24. 13:06
 2/6 anonim ***** válasza:
30%

Lehet nem hal meg, ha a világ másik végén 3 perccel korábban fingja el magát egy molylepke.

Neked nincs jobb dolgod?

2013. júl. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 MrPifta ***** válasza:
sok dolog történt, hogy így lett. A Williamsban is túlélhette volna, ha.. és ha... csak az a sok ha ne lett volna
2013. júl. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kösz a semmit
2013. júl. 24. 17:58
 5/6 anonim válasza:
100%
Mire számítottál? Arra hogy jön egy médium és megmondja neked hogy nem halt volna meg mert ....? A kérdésed megválaszolhatatlan!
2013. júl. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elképzelhető.
2020. nov. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!