Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Rosberg vs Hülkenberg? Szerint...

Rosberg vs Hülkenberg? Szerintetek ki a jobb?

Figyelt kérdés

2013. aug. 9. 14:25
1 2
 1/17 schocko ***** válasza:
0%
Ki nem k.kilja le...
2013. aug. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 plotierke válasza:
85%
Nekem ők a 2 kedvencem. Azonos autóval én inkább Rosberget mondanám, de nem biztos.
2013. aug. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
45%
Hülkenberg.Rosberg nem nagy szám.Idén van 2 szerencsés futamgyőzelme azon kívűl semmi extra. HULK nagyon tehetséges jövőre már egy jó csapatnál kell versenyeznie.Pl.Red Bull vagy Lotus.
2013. aug. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet ezt megmondani amíg Hülk nem kap jobb autót. Bár ha abból indulunk ki, hogy pl. mikor Rosberg a Williams-nél versenyzett, akkor neki is voltak jobb teljesítményei, akár csak Hülkembergnek. De ez nem mostanában volt, azóta sokat változott.
2013. aug. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
58%

A válasz egyértelmű: Rosberg.

Hülkenberg egy abszolut kozépszerű versenyző, nem tudom, hogy egyesek miért értékelik ennyire túl, maximum egy Heidfeld szintet érhet el. Arra sem mernék fogadni hogy valaha futamot fog nyerni.

Rosberg sokszor bizonyitotta hogy a legjobbak kozott van a helye. Egyértelműen jelenleg ő a legjobb versenyző aki nem volt még világbajnok és szerintem sok világbajnoknál is tehetségesebb. Ha nem lesz továbbra is balszerencsés akkor a jovő világbajnoka.

2013. aug. 11. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
25%
Rosberg mint világbajnok? Haha jót nevettem. A Mercedes végig Hamiltont fogja támogatni.Most már a britre fejlesztik a kocsit is.Rosberg csak ketteske lehet.Ezt tudja nagyon jól.Ez már tavaly szeptemberben amikor bejelentették Lewist egyértelmű volt.Soha nem fog VB-t nyerni bár egy pár futamgyőzelem kinéz neki.
2013. aug. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Jobb mint Hamilton azt idén bebizonyitotta. És ha tényleg Hamiltonra élezik ki a csapatot, akkor ha van esze átmegy egy másik csapathoz, mert a képességei a legjobbak a fiatal mezőnyben.
2013. aug. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%
:D:D:D
2013. aug. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
21%
71%, viccnek is rossz amit írsz, már hol lenne jobb Rózsi Hamiltontól? :D Van 2 futamgyőzelme, abból az egyik egy rohadt nagy szerencsével, Monaco-ban meg a hülye is tud nyerni... A többi futamon meg elveszik a középmezőnyben, mint pl. Massa.
2013. aug. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
45%
Az meg alap, hogy nem fog a Mercedes egy Rosberg köré építeni csapatot, ha ott van Hamilton, aki futamok óta pole-ból indul, és a maximumot hozza ki a Mercedesből.
2013. aug. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!