Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Miért van az, hogy a négerek...

Miért van az, hogy a négerek olyan gyorsan tudnak futni?

Figyelt kérdés
Atlétikai versenyeken a ghánai, kenyai stb. néger futók nagyon jól teljesítenek.
2008. jún. 30. 11:25
1 2
 11/16 anonim válasza:
35%
Mert kicsi korukban megtanultak futni az elefánt,tigris, orsozlán... elől :D :P
2008. aug. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a baratom tanzaniai, bar nem vilagbajnok futo, de kosarazik, es elmondta, hogy 5-6 eves koruktol napi 5kmt futottak a suliba meg utana 5ot haza, mert ott ez igy megy.Amugy sztem az oroszlanokat meg hasonlokat mar nekik kell keresgelni manapsag :)
2008. nov. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%
Természetes szelekció. Az éli túl, aki elfut az oroszlán elől. Amúgy meg van valahol egy cikk, ahol leírják, hogy más a combizmuk.
2009. aug. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
80%
Igazuk van az előttem szólóknak, annyival egészíteném még ki, hogy a feketéknek általában véve is erősebb a fizikumuk és strapabíróbbak. Nem véletlen, hogy az amerikai bevánorlók, ültetvényesek is inkább a távoli Afrikából "importálták" rabszolgáikat, minthogy a helyi indiánokat fogták volna munkára. A feketék egyszerűen sokkal jobb munkaerőt jelentettek.
2009. aug. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
58%
de hány jó néger úszót látsz?:P:D ez is csak egy disney filmben valósulhat meg:DDD
2010. jan. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

itt egy jó néger úszó:

http://www.youtube.com/watch?v=C61CJR98ehA

2010. márc. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!