Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mit ajánlanátok, ami gyorsan...

Mit ajánlanátok, ami gyorsan is meg van és még finom is?

Figyelt kérdés
Bentlakásban lakok,nem sok időm van főzni, nagy tapasztalatokkal sem rendelkezem, de azert szeretnék én is valami finomat késziteni. Mit ajánlanátok, ami gyorsan is meg van és még finom is?
2011. okt. 23. 12:13
1 2
 1/12 norbi0120 válasza:
0%
én
2011. okt. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
étel vagy ital?
2011. okt. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
étel:)
2011. okt. 23. 12:20
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Paprikás krumpli, szinte lehetetlen elcseszni!
2011. okt. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hm...köszi:)
2011. okt. 23. 12:27
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
rakott krumli, tojásrántotta
2011. okt. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
sajtos-sonkás-tejfölös tészta.
2011. okt. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló azt hogy csináljam??
2011. okt. 23. 13:30
 9/12 anonim válasza:
egy serpenyőbe 2-3-4 tojás,rá főtt tészta,paradicsom szósz.2-3 percig leborítva főzöd,aztán kiborítod,és raksz rá sajtot.max 5 percet vesz igénybe,és finom is(nah jó,meg kell főzni a tésztát)
2011. okt. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

már biztosan késő, de leírom, hogyan szoktam a sajtos-sonkás tejfölös tésztát készíteni. egyszer valamikor még hasznát veheted:)

kifőzök egy csomag tésztát, bármilyen lehet, de én gyakran fodroskockával csinálom.

egy serpenyőben egy kis zsiradékon megpirítom a csikokra vágott ,lehetőleg füstölt sonkát/tarját, de végülis pulykasonka, meg ilyesmi is megteszi.

a lecsöpögtetett főtt tésztával jól összekeverem és hozzákeverek egy nagypohár tejfölt, amit 1-2 tojással 5 deka reszelt sajttal és sóval, borssal kevertem össze.

az egész cuccot beleterítem egy kikent jénaiba és a tetejét bőven megszórom reszelt sajttal.

addig sütöm, amig a sajt szépen megpirul.nagyon finom laktató.

ha még gazdagabban akarod, akkor a sonka sütésekor mirelit zöldségmixet vagy gombát is tehetsz bele, együtt párolod, így még finomabb és nagyon kiadós tepsis kaja.

ekkor már egy nagyobb tepsibe szoktam és egy kis tejföllel többet teszek rá.

üdv.

2011. okt. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!