Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hogy lehet valaki pályaőr pl....

Hogy lehet valaki pályaőr pl. a Hungaroringen?

Figyelt kérdés
Úgy értve: Aki elvégzi azt a tanfolyamot, az utánna mindenképpen mehet, vagy csak pár százan, akiknek van némi protekciójuk...? AKI TUD RÓLLA VMIT AZ MESÉLJEN, MERT ÉRDEKEL! 13/L
2009. nov. 23. 16:21
 1/10 anonim ***** válasza:
azokra a lányokra gondolsz,akik a kis zászlócskát lengetik?:)
2009. nov. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
zászlócskák? őm... bocsi, csak most nem tudom miről beszélsz. A zászlókra magukra, mert az perszepályaőr vagy azokra a csajokra akik állnak egy-egy táblával zászlóval és vigyorognak..? előbbi érdekel, utóbbi nem sokat ér az én szememben :)
2009. nov. 23. 18:16
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja ismerösöm az a hungaroringen motoros pálya őr. Vagyis a motorosokra figyel, ha baleset van, bekell mondania poztodat hogy hányas helyen vagy, miörtént, és hányas számú versenyző, majd ha olyan van, akkor sárga zászló. Ha kék zászló van, akkor a versenyző mögött gyorsabban haladó versenyző jön, és elkell engednie.. és még ezer szabályt tudni kell. Ha kifolyt valamilyen anyag a pályára,pl benzin, akkor van egy anyag(nem jut eszembe a neve) amit ha ráfujnak, akkor felszivja, és homokos szemcsés anyag lessz, amit gyorsan lekell törölni. Szaval elég felelösség teljes dolog ez. Azt hiszem kb fél évig volt a képzés, de nem tudom milyen gyakran járt rá... Van külön az autósokra is tanfolyam, azt hiszem fizetnek valamit, óránként pár száz ft. De, ha szereted az ilyeneket, nyugodtan menj el, ingyen benn lehetsz a versenyeken, és kapsz érte egy KIS pénzt.
2009. nov. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! persze, nem a pénz érdekel :) egyébként a zászlós szabályokat szinte mindet tudom így is fejből. Hogyha pl. folyadék kerül a pályára, ahogy mondtad, az sárga-piros csíkos :)
2009. nov. 24. 18:59
 5/10 anonim ***** válasza:

első vagyok. :)

Bocsi,erre nem tudok akkor választ adni.

2009. dec. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
egyszerű...kapcsolatokkal!!!!!!!!!!!!!!!! a legjobb kapcsolatkkal!!! már másképp ez nem megy....sajnos
2010. ápr. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Oké... na fel a kezekkel, ki ismeri palik laci bácsit? xD am már 14/l
2010. júl. 26. 13:29
 8/10 anonim válasza:

engem is nagyon érdekelne, hogy lehet oda bekerülni :D

18/L

2010. júl. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ha a pályabíróságra gondolsz, akkor:


- pályabírói tanfolyam (20k-ba kerül, szükséges hozzá középiskolai végzettség (szal 18+os a dolog); [link] )


ha ez megvan, akkor jelentkezel eseményre, és mész.

Protekció nem kell. Magam is pályabíró vagyok



ha pedig a biztonsági őrökre gondolsz akkor:


- mindig megvan, melyik security cég ügyel egy eseményt, és ha ott dolgozol náluk, akkor talál talán kikerülhetsz, de ez már ink protekció alapú (bár erről nemsokat tudok)

2013. febr. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ja és még annyit h 'zászlókat tudom'


azért nem könnyű, hidd el, van, hogy egyszerre 3 felé kell nézned, és reagálni a másodperc tört része alatt, vagy már meg is van a baj

2013. febr. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!