Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hogy készüljek fel a futóverse...

Hogy készüljek fel a futóversenyre (többi lent)?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok,nem vagyok rossz futó de túlzottan jó sem.4 napom van még az iskolai futóversenyig 400 métert fogok futni és attól félek,hogy nem fogok birni lefutni..adnátok valami tanácsokat,hogy hogy birnék felkészülni rá,hogy melegitseg be előtte vagy fussak előtte napokban vagy hogy megy ez?még nem nagyon voltam versenyen azért nem tudom.
2014. ápr. 9. 11:13
 1/2 anonim ***** válasza:
400 métert kb. bárki le tud futni :D
2014. ápr. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Verseny előtti napokban nem szoktak már nagyon futni, de ha annyira fontos, akkor menj ki gyakorolni valahova, hogy mennyire megy. A belemegítés fontos! A net tele van bemelegítéssel videókkal.
2014. ápr. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!