Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hogyan tudnék futóként kijutni...

Hogyan tudnék futóként kijutni az olimpiára?

Figyelt kérdés
Sok éve futok már (kb ált. sulis alsós korom óta), versenyeket nyertem. Milyen támogatókat, illetve emberekkel kéne kapcsolatot felvennem, hogy ez a dolog egyeltalán vita tárgya lehessen? Szeretek futni és úgy néz ki tehetségem is lenne a dologhoz, de fogalmam sincs hogyan lehet ebbe belekezdeni, vagy hol kéne. Esetleg ha valaki tudna nekem mondani bármit is megköszönném. 100 méteres futáson gondolkodtam. 18/L

2014. máj. 20. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Indulj el olyan versenyeken aminek rangja is van, ne a körzeti futáson hanem országos versenyeken. Ide rendes csapat nélkül nehéz lesz eljutni.


A másik része: nézd meg az olimpiai szintidőket. Ha azt megfutod akkor lehet esélyed, máshogy nem. (ehhez 13 mp alatt kéne futnod a 100-at, hogy valamit elérj 12 alatti időt érdemes elérni)

2014. máj. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi:)
2014. máj. 24. 02:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!