Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » A maratoni futók hogy pisilnek?

A maratoni futók hogy pisilnek?

Figyelt kérdés
A barátom azt mondta, hogy szerinte nem állnak meg, simán kipisilnek a nadrágjukból futás közben, hogy ne veszítsenek időt. Igaz ez?
2008. aug. 9. 23:04
 1/9 anonim válasza:
91%
Sztem igaz, Tour de France-on is így nyomják, de az ürítést nem tom h oldják meg.
2008. aug. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És utána egész nap tekernek a pisis nadrágjukban? jó kényelmetlen lehet...
2008. aug. 9. 23:29
 3/9 anonim válasza:
89%
Előző válaszoló vagyok. Nem belepisilnek, hanem fél kézzel előveszik, és oldalra brunyálnak.
2008. aug. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Ezt most nem komoly, ugye? :)
2008. aug. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Annyit izzadnak, hogy nem is jön rájuk, és nem olyan sok idő az, amit ne lehetne kibírni.
2008. aug. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
98%

a Tour de France-on telleg biciklizes kozben pisilnek, direkt kantaros nadragot viselnek, azt konnyen le lehet huzni, es mar meg is van a pisi. a versenyen baromi nagy idoveszteseg lenne megallni, meg aztan ok ugy is profik, hozzaszoktak mar ehhez.

viszont a maratoni futok nem pisilnek futas kozben. a profi futok atlag. 2 ora 15 perc kornyeken futjak a maratont, 2 ora alatt meg nem ron rajuk a pisilhetnek. meg aztan futas elott kozvetlen direkt csak 1 decit isznak.


a Tour az mas, ott atlag 4-6 orakat tekernek.

2008. aug. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
F1 esek se szállnak ki pisilni:D meleg van ott elpárolog, vagyis beszívódik XD
2008. aug. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Valahol láttam a neten ilyen képet, ahogy a bicikliről pisil egy versenyző (talán a Funpicen), viszont van olyan is, h. injekciót menet közben adnak be.

Ezt sikerült is újra megtalálni, mert erre könnyű volt keresni (tour de france + aspro):


[link]

2008. aug. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
86%
Bicikliversenyen sokszot megállnak pisilni a nagyobb hegyek előtt. Láttam olyat is hogy az egyik versenyző 1 m-re egy nénitől állt meg.
2009. ápr. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!