Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Legális teljesítményfokozás?

Legális teljesítményfokozás?

Figyelt kérdés
Nemrég átkerültem a "sima" sportból az élsportba.(Bírkózás) Egyszerűen nem bírom felvenni a versenyt a többiekkel. Állandó sérülések, betegségek gyötörnek egy-egy keményebb hét után. Az érdekelne, hogy milyen vitaminokkal és táplálékkiegészítőkkel próbálokzzak. Jelenleg szedek fehérjét, tribulust és multivitamint. (mega daily one) Mind a három sciteces. Én arra gondoltam, hogy menne mellé még B12 vitamin, MagneB6, calcium-zinc-magnesium, J-X ízületvédő, napi 2-3ezer mg c-vitamin. Ha valakinek van ötlete, még mi segíthetne, az kérem írjon. Szteroidok kicsukva!!! Illetve ezeket milyen időbeosztásba szedjem?

2014. dec. 14. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondd el nekem, hogy az általad leírtak miért ne tartoznának szerinted a legális körön belülre.
2014. dec. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, rosszul fogalmaztam. Tehát amiket leírtam, az mind legális. Úgy értettem, hogy ezeken kívül is csak legális dolgok érdekelnek. Pl.: ne azt írják válaszba, hogy : "Sustanon".
2014. dec. 14. 21:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon sokféle tápkieg létezik. Szerintem ha egy esszenciális zsírra és multivitaminra költ valaki rendes étrend mellett, az nagyon sokat lefed. Ezen kívül ha annyira akarod, akkor fehérje, ízületvédő, kreatin.
2014. dec. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!