Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Methandienone 5mg kúra?...

Methandienone 5mg kúra? (normális kérdés-normális válasz)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már több éve edzek, 19 éves vagyok 186cm magas 85kg. Már több kieget próbáltam, de nagyon nehezen tudtam már 85kg-ra is felrugdosni a tömegem. Nem érdekelnek az x év alatt ne kokszolj dolgok, versenyezni szeretnék 1-2 éven belül emellett ha megnézitek szinte mindenki bőven előtte kezdi el.:) Ez lenne az első kúrám, már több ismerőstől kérdeztem de azért az itteni szakértők véleményére is kíváncsi vagyok. Melyik gyártmányt választanátok? Kúra alatt kezdettől menne provi, de mennyi menjen? 8 hetes lenne a kúra, szemes takarmány nem nagyon vonz de ha az jobb akkor egyszer bevállalom - természetesen alatta menne máj- és vesevédő. Esetleg valami más finomság jobb lenne elsőre amivel tudom a szervezetem érzékenységét tesztelni?

Válaszokat előre is köszönöm, értelmes válaszra megy a zöld kezecske.



2014. szept. 20. 20:19
 1/5 TallandThin Boy ***** válasza:
Én nem szólok bele, de egy képet mutatnál, hogy mégis mennyi benned a potenciál?
2014. szept. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 19 évesen nem kell mèg erős elég egy gyengébb illetve MINDIG szúrjad mert kevesebb a lehetséges mellékhatás! Ha jól tudom az oldalad illetve fejed is fájhat de sok fehèrjét vigyél be ha ezt akarod mert eléggé vizesít és megkéne maradnia ugye az izomnak is mert kúra utàn annyi is volt a kg-nak
2014. szept. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gyengébbnek mondjuk egy propi-stana?
2014. szept. 21. 07:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok ismerősöm úgy szedi hogy prop-stana-deca de 19 évesen még nem érted el a határokat ezért a deca elmaradhat és így is szokták használni úgyhogy jó de kérlek figyelj oda ilyen fiatalon!!!!
2014. szept. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, igen figyelek.:) Megy Omega3, Multi Pro, ízületvédő, utána Liver Aid, végig mellette Provi és a végén Zita. Nagy céljaim vannak, ezért is figyelek mert nem szeretném hogy 100-110 kilósan abba kelljen hagynom e.ü probléma miatt.
2014. szept. 28. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!